Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Náplasti ostatní

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


varianty / velikosti:
cena: 280.00 Kč
ks info
Flexibilní náplast bez lepidla.nezanechává žádné stopy.Samolepící - je možno ji použít s mastmi, nebo krémy.Měkká a pružná - umožňuje snadný pohyb v místě kloubních spojení.Porézní - v místě nalepení nezanechává vybledlou kůži.Voděodolná.Zastavuje krvácení - tlakem zastavuje krvácení,lze ji použít k uzavření větších ran.Tloušťka - snadno se přizpůsobuje.
X
bal.10ks
cena: 125.00 Kč
ks info
Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Existuje několik řešení chrápání. Velmi osvědčené a nápomocné proti chrápání jsou naše náplasti Questaplast.

Nosní pásky v balení 10 ks a nově 30 ks Questaplast - jemně a účinně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Jsou vhodné i pro sportovce pro lepší průchodnost kyslíku a dýchání při fyzické zátěžii. Při aplikaci se okamžitě projeví lepší průchodnost nosu (dýchání) a vždy se sníží intenzita chrápání nebo zcela zmizí.

Jednoduchá aplikace: Před použitím umyjte nos mýdlem a pokožku nosu důkladně odmastěte! Zajistíte tak přilnavost pásky - kůže nesmí být mastná! Poté na zcela suchý nos nalepte pásku na obalu je vidět místo kam ji nalepit. Aplikujte pásku nejlépe 5 až 20min. před spánkem. Pásku nenechávejte na nose déle jak 10 hod a poté jemně odstraňte. Při neumytí a mastném nosu - hrozí odlepení pásky během noci.

Náplast nedporučujeme pro děti do 12 ti let.
X


Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
Sphere - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.