Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Předepsal Vám lékař poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku?

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Vyplňte poukaz umístěný níže přesně podle údajů předepsaných lékařem. Tlačítkem zkontrolovat se provede kontrola zadaných údajů. Pokud se vyskytne nějaká chyba, budete na ni upozorněni. Budou-li všechny údaje bez chyb, odešlete je tlačítkem odeslat.

Spojíme se s Vámi a pomůcku pro Vás zajistíme a připravíme k odběru.

Budete informováni o možnosti jejího vyzvednutí, případně zaslání poštou.

V Praze je možné bezplatné zavezení naším řidičem při objednávce od 2000,- Kč.

.

1) OSOBNÍ ODBĚR
osobní odběr uveďte do poznámky, i s provozovnou, na které chcete pomůcku vyzvednout. Jakmile bude pomůcka připravena, budete vyzváni k jejímu odběru. Při převzetí předáte originál poukazu od lékaře a případný doplatek, na který budete předem upozorněni.

.

2) ZASLÁNÍ POŠTOU
Při zaslání pomůcky poštou, pošlete po vyzvání (e-mailem nebo telefonicky) originál poukazu na naši adresu a v případě doplatku převedete částku na náš účet.
V případě objednávky od 2000,- Kč Vám bude pomůcka bezplatně zaslána na Vámi uvedenou adresu.
V ostatních případech Vám bude předem účtován poplatek 120,- Kč, který uhradíte převodem předem spolu s případným doplatkem.

.

3) ZÁVOZ
Pražským zákazníkům objemné zboží při objednávce od 2000,- Kč bezplatně zavážíme. V tomto případě předáte originál poukazu a případný doplatek přímo našemu řidiči.
Závoz je realizován dle rozvozového plánu.
V ostatních případech bude závoz zpoplatněn částkou 120,- Kč.

.

Pokud objednáváte inkontinenční pomůcky, je nutné uvést stupeň postižení inkontinencí, kterou je lékař povinen na poukazu vyznačit.
Pokud tato informace na poukazu chybí, obraťe se na předepisujícího lékaře, aby ji na poukaz doplnil.

.

Na základě této informace je od 1. 12. 2019 určována spoluúčast pacienta:
I. stupeň - 15%
II. stupeň - 5%
III. stupeň - bez doplatku

.

Absorbční podložky lze předepsat jen při stupni inkontinence III. se spoluúčastí 25%.

e-mail:
telefon:
poznámka:
zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.