Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Předepsal Vám lékař poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku?

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Vyplňte poukaz umístěný níže přesně podle údajů předepsaných lékařem. Tlačítkem zkontrolovat se provede kontrola zadaných údajů. Pokud se vyskytne nějaká chyba, budete na ni upozorněni. Budou-li všechny údaje bez chyb, odešlete je tlačítkem odeslat. Spojíme se s Vámi a pomůcku pro Vás zajistíme a připravíme k odběru.
Budete informováni o možnosti jejího vyzvednutí, případně zaslání poštou. V Praze je možné bezplatné zavezení naším řidičem při objednávce od 2000,- Kč.

1) OSOBNÍ ODBĚR
osobní odběr uveďte do poznámky, i s provozovnou, na které chcete pomůcku vyzvednout. Jakmile bude pomůcka připravena, budete vyzváni k jejímu odběru. Při převzetí předáte originál poukazu od lékaře a případný doplatek, na který budete předem upozorněni.

2) ZASLÁNÍ POŠTOU
Při zaslání pomůcky poštou, pošlete po vyzvání (e-mailem nebo telefonicky) originál poukazu na naši adresu a v případě doplatku převedete částku na náš účet. V případě objednávky od 2000,- Kč Vám bude pomůcka bezplatně zaslána na Vámi uvedenou adresu.
V ostatních případech Vám bude předem účtován poplatek 120,- Kč, který uhradíte převodem předem spolu s případným doplatkem.

3) ZÁVOZ
Pražským zákazníkům objemné zboží při objednávce od 2000,- Kč bezplatně zavážíme. V tomto případě předáte originál poukazu a případný doplatek přímo našemu řidiči.
Závoz je realizován dle rozvozového plánu. V ostatních případech bude závoz zpoplatněn částkou 120,- Kč.e-mail:
telefon:
poznámka:

Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
Sphere - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.