Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Domácí diagnostika

Přihlášený uživatel:
nepřihlášencena: 449.00 Kč
ks info
Veroval® DOMÁCÍ TEST
Zjištění alergie


Velké množství lidí trpí typickými alergickými obtížemi, jako jsou kýchání, pocit plného nosu či podráždění očí bez toho, že by věděli, na co jsou vlastně alergičtí. Použitím testu Zjištění alergie pod značkou Veroval® můžete zjistit, jestli opravdu máte alergickou reakci a pokud ano, na který ze tří alergenů. Vše, co pro to potřebujete, je kapka krve z konečku prstu a půlhodiny času.

Jak test funguje
veroval_test_alergie_1


Potřebujete pouze jednu kapku krve
Použijte lancetu přiloženou v testu
veroval_test_alergie_2


Odkápněte krev na testovací kazetu
Poté aplikujte rozpouštědlo
veroval_test_alergie_3


Vytáhněte modré šoupátko
Výsledek lze odečíst po 30-ti minutách
X

cena: 299.00 Kč
ks info
Veroval® DOMÁCÍ TEST
Borelie z klíštěte


Borélie jsou bakterie způsobující onemocnění lymskou boreliózou. Ne všechna klíšťata jsou však boréliemi infikována. Pomocí domácího testu „Borélie z klíštěte“ pod značkou Veroval® rychle a spolehlivě zjistíte, zda se v daném klíštěti vyskytují bakterie borélie. Test se provádí přímo z rozdrceného klíštěte a výsledek je k dispozici do deseti minut. Snadno tak zjistíte, zda přisáté klíště mohlo infikovat borélií vás nebo vaše dítě.

Jak test funguje
veroval_test_borelie_1


Umístěte klíště do zkumavky
Přidejte do zkumavky 3 kapky roztoku
veroval_test_borelie_2


Rozdrťte klíště dřevěnou tyčinkou tak, aby se tekutina stala bezbarvou
Použijte ostrou i plochou stranu dřevěné tyčinkyveroval_test_borelie_3


Nakapejte roztok do vzorkovacího políčka testovací sady
Ujistěte se, že pipetou nenaberete žádné části klíštěte, protože tak by mohlo dojít k zablokování testovací sady
X

cena: 0.00 Kč
Veroval® DOMÁCÍ TEST
Chlamydie


Chlamydia trachomatis je sexuálně přenosná bakterie, která způsobuje infekci močového a pohlavního traktu. Chlamydiové infekce jsou obvykle bez příznaků, ale mohou vést k zánětům očí, močového traktu nebo k artritidě. Neléčené infekce často způsobují neplodnost a zvyšují riziko vzniku mimoděložního těhotenství a předčasného porodu.

Pomocí domácího testu Veroval® Chlamydie můžete rychle a bezpečně zjistit, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis. Vše, co k tomu potřebujete, je 15 minut času.

Jak test funguje
veroval_test_chlamydie_1


Nejdříve odeberte tamponem stěr
Poté jej smíchejte s ředicím roztokem
veroval_test_chlamydie_2


Jemně směs promíchejte krouživým pohybem
Poté můžete tampon zlikvidovat
veroval_test_chlamydie_3


Nakapejte směs do testovací kazety.
Po 15 minutách si budete moct přečíst výsledek.
X

cena: 449.00 Kč
ks info
Veroval® DOMÁCÍ TEST
Cholesterol


Je prokázáno, že zvýšená hladina cholesterolu v krvi představuje velký rizikový faktor vedoucí k rozvoji arteriosklerózy a s ní spojených stavů jako jsou vysoký krevní tlak a infarkt. Věk, nezdravá strava a nedostatek pohybu také vedou ke zvýšené hladině cholesterolu. Použitím domácího testu „Cholesterol“ pod značkou Veroval® můžete rychle a bezpečně zjistit, zda hladina vašeho cholesterolu je vpřijatelných mezích, nebo zda byste měli změnit stravovací návyky a životní styl. Vše, co pro to potřebujete, je kapka krve zkonečku vašeho prstu a tři minuty času.

Jak test funguje
veroval_test_cholesterol_1


Potřebujete pouze jednu kapku krve
Použijte lancetu, která je součástí testu
veroval_test_cholesterol_2


Odkápněte krev na testovací kolečko
Nedotýkejte se testovacího kolečka
veroval_test_cholesterol_3


Výsledek můžete odečíst za 3 minuty
Pro zjištění výsledku porovnejte barvu na kolečku s barvou v políčku s výsledkem
X

cena: 289.00 Kč
ks info
CRP test slouží ke stanovení zánětu – hladiny C – reaktivního proteinu (CRP) v těle. K zjištění stačí jedna kapka krve bezbolestně odebraná z prstu na ruce. Výsledek budete znát za 5 minut. Pokud jsou hodnoty vysoké je potřeba navštívit lékaře, aby zhodnotil zdravotní stav a popřípadě nasadil antibiotika. V případě nízkých nebo mírně zvýšených hodnot se jedná o virové onemocnění. K léčbě není třeba antibiotik.

Aplikace
Probudili jste se vy nebo vaše dítě ráno s horečkou a řešíte, zda jít k lékaři nebo zůstat doma? Odpověď vám dá do 5 minut CRP test. Provedete si ho doma v klidu a nemusíte ztrácet čas návštěvou lékaře.


CRP test
• rychlý
• spolehlivý
• lze ho provést kdekoliv a kdykoliv
• šetří váš čas
• vyhnete se kontaktu s dalšími nemocnými v čekárně u lékaře
• předejde zbytečnému užívání antibiotik
• zabráníte vzniku odolnosti bakterií vůči antibiotikům
X

cena: 469.00 Kč
ks info
Drogy jsou psychoaktivní látky, které ovlivňují chování a náladu svých uživatelů.Užívání jednoho nebo více druhů návykových látek s sebou nese významná rizika. Konzumace drog má dlouhodobý negativní dopad na fyzické zdraví jedince a může způsobovat např. paralýzu, selhání ledvin, poškození srdce nebo plic nebo oslabení imunitního systému. Kromě těchto zdravotních komplikací mohou v závislosti způsobovat také psychosociální problémy, jako je osamělost, zanedbávání práce, ztráta přátel a rodiny a další. Pokud dochází ke konzumaci drog při řízení automobilu, ohrožuje tak jejich uživatel silniční provoz, čímž ohrožuje život svůj i druhých. Nebezpečné jsou zejména pro mladé lidi, kteří mají tendenci být odvážnější a rádi zkoušejí nové věci. Jejich užívání s sebou přináší řadu rizik - vzniká na nich závislost a působí negativně na tělesné i duševní zdraví.

S domácím testem Veroval® Drogy lze rychle a bezpečně prokázat známky užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňujících prostředků), kokainu, marihuany, metadonu a opiátů. Stačí umyté ruce, hodinky, nádobka, rovná plocha stolu a pět minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_drogy_1


Vyjměte testovací kazetu z fóliového obalu
Následně sejměte ochranný kryt.
veroval_test_drogy_2


Zachyťte čerstvou moč do pohárku
Ponořte test až po rysku do moči na nejméně 10 sekund.
veroval_test_drogy_3


Nasaďte kryt zpět na testovací kazetu a položte ji na rovnou plochu.
Výsledek můžete odečíst po 5 minutách.
X

cena: 399.00 Kč
ks info
Opakující se žaludeční potíže, jako nafouklé břicho, bolest břicha nebo průjem, které přichází často po jídle, mohou být způsobeny nesnášenlivostí lepku. Lepek je bílkovina vyskytující se v různých potravinách obsahujících obiloviny – např. v chlebu, těstovinách či pizze. Ve své nejzávažnější formě, celiakii,může vést ke ztrátě hmotnosti, nedostatku některých látek, a dokonce ke kožním onemocněním. Díky domácímu testu Veroval® rychle a bezpečně zjistíte, zda jsou vaše potíže způsobené nesnášenlivostí lepku a pomohla by vám tedy bezlepková dieta. Stačí jedna kapka krve ze špičky prstu a deset minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_lepek_1


Je potřeba pouze jedna kapka krve
Použijte lancet přiloženou v domácím testu
veroval_test_lepek_2


Krev smíchejte s roztokem
Je důležité dobře směs protřepat.
veroval_test_lepek_3


Kápněte směs na testovací kazetu
Po 10 minutách můžete odečíst výsledek
X

cena: 549.00 Kč
ks info
Páry snažící se mít děti se často ptají samy sebe, proč jejich snaha není úspěšná. Pokud je příčinou muž, důvodem může být podprůměrná počet spermií ve spermatu. Použitím testu Mužská plodnost pod značkou Veroval může muž rychle a bezpečně zjistit, zda jeho sperma obsahuje dostatek spermií pro oplodnění vajíčka. Vše, co pro to potřebujete, je malé množství ejakulátu (spermatu) a sedm minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_muzska_plodnost_1


Vše, co potřebujete je odebrat vzorek spermatu
Miska se nechá na stole po dobu 20-ti minut
veroval_test_muzska_plodnost_2


Naberte sperma do stříkačky
Poté ho smíchejte s roztokem
veroval_test_muzska_plodnost_3


Odkápněte směs do kazety
Po sedmi minutách můžete odečíst výsledek
X

cena: 349.00 Kč
ks info
Železo hraje důležitou roli v zásobování organismu kyslíkem a v energetickém metabolismu. Nedostatek železa může mít za následek letargii, bledost a bolesti hlavy. Použitím domácího testu „Nedostatek železa“ pod značkou Veroval® rychle a bezpečně určíte, jestli jsou shora zmíněné symptomy zapříčiněny nedostatkem železa. Vše, co pro to potřebujete je kapka krve z konečku prstu a deset minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_nedostatek_zeleza_1


Potřebujete pouze kapku krve
Použijte lancetu přiloženou v testu veroval_test_nedostatek_zeleza_2


Krev se smíchá s roztokem
Je důležité směs řádně protřepat
veroval_test_nedostatek_zeleza_3


Odkápněte směs na testovací kazetu
Po deseti minutách můžete odečítat výsledek.
X

cena: 199.00 Kč
ks info
Přítomnost krve ve stolici může mít mnoho příčin. Jedna z nich může být počáteční fáze rakoviny střeva. Odborníci doporučují pravidelné kontroly u všech osob starších 45-ti let. Použitím testu"Prevence střevních onemocnění" pod značkou Veroval® můžete rychle a bezpečně zjistit, zda vaše stolice obsahuje stopy krve a zda byste neměli zvážit podniknutí dalších preventivních kroků. Vše, co pro to potřebujete, je vzorek stolice a pět minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_prevence_strevnich_onemocneni_1


Odeberte několik vzorků stolice
Rýhovaná špička tyčinky na odběr vzorku musí být úplně pokryta stolicí
veroval_test_prevence_strevnich_onemocneni_2


Stolice se smíchá s roztokem
Je důležité směs řádně protřepat
veroval_test_prevence_strevnich_onemocneni_3


Odkápněte směs na testovací kazetu
Výsledky můžete odečíst po pěti minutách
X

cena: 299.00 Kč
ks info
Nepříjemná bolest břicha, nevolnost nebo pálení žáhy mohou být příznaky vážnějších zdravotních komplikací, například zánětu žaludku. Bylo prokázáno, že bakterie Helicobacter pylori je hlavním rizikovým faktorem vedoucím k zánětu výstelky střev (gastritidy) a žaludečních vředů. Použitím testu “Prevence žaludečních onemocnění” pod značkou Veroval® můžete rychle a bezpečně zjistit, zda jste přenašečem této bakterie a zda byste neměli zvážit další preventivní kroky. Vše, co pro to potřebujete je kapka krve z bříška vašeho prstu a deset minut vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_prevence_zaludecnich_onemocneni_1


Potřebujete pouze jednu kapku krve
Použijte lancetu přiloženou v testu
veroval_test_prevence_zaludecnich_onemocneni_2


Krev smíchejte s roztokem
Je důležité směs řádně protřepat
veroval_test_prevence_zaludecnich_onemocneni_3


Odkápněte směs na testovací kazetu
Výsledky můžete odečíst po deseti minutách
X

cena: 269.00 Kč
ks info
V případě nespecifických potíží močového měchýře – například při mírném podráždění při močení či bolestech žaludku – je vždy otázkou, zda se nejedná o zánět močových cest či pouze o přechodné podráždění močového měchýře. Použitím domácího testu „Zánět močových cest“ pod značkou Veroval® můžete rychle a bezpečně odhalit stopy látek typických pro infekci močového traktu. Vše, co pro to potřebujete je malé množství moči a minuta vašeho času.

Jak test funguje
veroval_test_zanet_mocovych_cest_1


Na testovacím proužku jsou tři políčka s výsledky
Testovat můžete tři parametry: bílé krvinky, nitráty a bílkoviny
veroval_test_zanet_mocovych_cest_2


Namočte testovací proužek na 2 sekundy do moči
Ujistěte se, že jsou ponořena všechna tři testovací políčka
veroval_test_zanet_mocovych_cest_3


Po jedné minutě můžete odečíst výsledek
Pokud políčka testu změnila barvu, jsou všechny výsledky pozitivní.
X

cena: 1799.00 Kč
ks info
Pažní tlakoměr pro přesné a šetrné měření

• Velký displej, na kterém naměřené hodnoty snadno přečtete
• Odhalí a zobrazí srdeční arytmie
• Jednoduchá analýza naměřených hodnot pomocí světelných kontrolek
• Pohodlná, univerzální velikost manžety s ergonomickým přizpůsobením
• Integrovaná kontrola těsnosti manžety
• USB kabel je součástí balení

Vysoká přesnost ověřena:

Při měření pažním tlakoměrem Veroval® byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila pečeť kvality.

Technologie Comfort Air

Inovativní tlakoměr Veroval® s technologií Comfort Air je garantem pohodlného měření. Při prvním měření je zapotřebí manžetu nahustit na hodnotu 190 mm Hg.
Při dalším měření se již tlak nahuštění na základě předchozích hodnot sám upraví na potřebnou hodnotu. To zaručuje pohodlnější měření v nadloktí.

Veroval® medi.connect

Přihlaste se a mějte své zdraví pod kontrolou: jednoduše ukládejte a vyhodnocujte data přímo na svém zařízení. Data lze analyzovat podle dní, týdnů či měsíců a automaticky generovat přehledné grafy a tabulky. Svému lékaři můžete výsledky vytisknout a přinést nebo jednoduše zaslat e-mailem.
X

cena: 5499.00 Kč
ks info
Ideální pro prevenci mrtvice

Srdeční arytmie, např. nebezpečné fibrilace síní a vysoký krevní tlak, jsou hlavními rizikovými faktory pro vznik mrtvice. Srdeční arytmie se však obvykle vyskytují v nepravidelných intervalech, proto mohou být odhaleny pouze v době, kdy k nim dochází. S přenosným EKG od Veroval® nyní můžete zaznamenávat svůj srdeční rytmus kdekoli a kdykoli, když pocítíte příznaky. Na přístroji uvidíte své výsledky přehledně a srozumitelně. Vpřípadě potřeby si můžete výsledky EKG vytisknout nebo zaslat e-mailem svému lékaři.
Ukládání a analýza všech výsledků EKG a hodnot krevního tlaku jsou díky softwaru Veroval® medi.connect rychlé a snadné.

Funkce přenosného EKG:

• Detekuje fibrilaci síní – hlavní příčinu mrtvice
• Srdeční rytmus lze zaznamenat během pouhých 30 sekund – kdekoli a kdykoli
• Jednoduchá analýza naměřených hodnot pomocí světelných kontrolek
• Detekuje srdeční arytmie, např. extrasystoly, časné známky oběhové poruchy či zánět srdečního svalu
• Výsledky se okamžitě a přehledně zobrazují a nechybí ani detailní náhled (elektrokardiogram) pro vašeho lékaře

Plně automatické měření krevního tlaku:

• Pro šetrné a přesné měření v nadloktí
• Vysoká přesnost měření
• Pohodlná, ergonomicky tvarovaná manžeta v univerzální velikosti
• Jednoduchá analýza naměřených hodnot pomocí světelných kontrolek
• Data mohou být jednoduše ukládána pomocí aplikace nebo softwaru Veroval® medi.connect
• Data lze sdílet se všemi zařízeními Veroval®, např. s osobní váhou či tlakoměrem
• Adaptér USB Bluetooth je součástí balení

Informace o EKG

funkce ekg
Pomocí EKG mohou být vyhodnocovány stavy srdeční podrážděnosti. Kontrakce srdečního svalu je způsobena elektrickým stimulem. Výsledné změny v napětí mohou být měřeny na povrchu těla a jejich průběh lze zaznamenat a znázornit grafem. Kombinovaný přístroj Veroval® pro měření EKG a krevního tlaku zobrazuje jednokanálové EKG, které může detekovat arytmie. Přístroj zaznamená a automaticky vyhodnotí, zda je srdeční rytmus příliš rychlý (obr. 3), příliš pomalý (obr. 2), nepravidelný (obr. 5 a 6), spojený s pauzami (obr. 4) nebo normální (obr. 1). Detekovaný stav se zobrazí ihned po měření zřetelným symbolem na displeji.

Vysoká přesnost ověřena:

Při měření kombinovaným přístrojem 2v1 Veroval® byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila pečeť kvality.

Veroval® medi.connect

Přihlaste se a mějte své zdraví pod kontrolou: jednoduše ukládejte a vyhodnocujte data přímo na svém zařízení. Data lze analyzovat podle dní, týdnů či měsíců a automaticky generovat přehledné grafy a tabulky. Svému lékaři můžete výsledky vytisknout a přinést nebo jednoduše zaslat e-mailem.
X

cena: 1199.00 Kč
ks info
Zápěstní tlakoměr pro rychlé a snadné měření

• Velký displej, na kterém naměřené hodnoty snadno přečtete
• Odhalí a zobrazí srdeční arytmie
• Jednoduchá analýza naměřených hodnot pomocí světelných kontrolek
• Vizuální kontrola polohy pro určení správné polohy měření na úrovni srdce
• USB kabel je součástí balení

Vysoká přesnost ověřena:

Při měření zápěstním tlakoměrem Veroval® byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila pečeť kvality.

Kontrola polohy měření

Pro přesnost naměřených hodnot je důležité, aby byl tlakoměr umístěn ve výšce srdce. Do tlakoměru jsme proto zabudovali systém pro kontrolu polohy tlakoměru. Jakmile se na displeji zobrazí „OK“, znamená to, že jste našli správnou polohu.

Veroval® medi.connect

Přihlaste se a mějte své zdraví pod kontrolou: jednoduše ukládejte a vyhodnocujte data přímo na svém zařízení. Data lze analyzovat podle dní, týdnů či měsíců a automaticky generovat přehledné grafy a tabulky. Svému lékaři můžete výsledky vytisknout a přinést nebo jednoduše zaslat e-mailem.
X

cena: 2499.00 Kč
ks info
Vše pro vážení a tělesnou analýzu

Nejen pro atlety a fitness nadšence – osobní váha s tělesnou analýzou poskytuje cenné informace všem, kdo chtějí snížit svou tělesnou hmotnost. Pokud hodně cvičíte, ale na váze stále neubýváte, tělesná analýza může odhalit, že sice ztrácíte tělesný tuk, ale zároveň nabíráte svalovou hmotu.

Při vážení můžete displej vzít do rukou a snadno tak ovládat analytické funkce. Pomocí softwaru Veroval® medi.connect pak můžete veškerá data ukládat, analyzovat a porovnávat – např. s hodnotami krevního tlaku.

Chytrá osobní váha pro optimální analýzu hmotnosti a těla:

• Odnímatelný displej s dálkovým připojením a sklopným stojánkem
• Měření a analýzy:
-◦ tělesná hmotnost
-◦ BMI
-◦ procento tělesného tuku
-◦ procento svalů
-◦ kostní hmota
-◦ procento vody

• Automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem
• Uživatelská paměť pro 4 osoby
• Data mohou být sdílena se všemi zařízeními Veroval®, např. s tlakoměry nebo snímačem aktivity
• Data mohou být jednoduše ukládána pomocí softwaru Veroval® medi.connect

Princip měření

Tato osobní váha funguje na principu analýzy bioelektrické impedance (BIA), která dokáže analyzovat složení těla během několika vteřin. Pomocí měření elektrického odporu (impedance) a zohlednění konstant a individuálních hodnot (věku, výšky, pohlaví, stupně aktivity) lze určit procento tělesného tuku i další fyzické parametry. Svalové tkáně a voda mají vysokou vodivost, a tedy nízký odpor. Oproti tomu kosti a tuky mají vodivost nízkou, neboť tukové buňky a kostní tkáně mohou vzhledem ke svému vysokému odporu jen stěží vést elektřinu.

Upozorňujeme, že hodnoty naměřené na váze jsou pouze indikátory analyzovaných zdravotních hodnot vašeho těla. Pouze odborný lékař může určit přesné procento tělesného tuku a vody v těle a procento svalové a kostní hmoty, a to pomocí lékařských metod (např. počítačová tomografie).

Veroval® medi.connect

Přihlaste se a mějte své zdraví pod kontrolou: jednoduše ukládejte a vyhodnocujte data přímo na svém zařízení. Data lze analyzovat podle dní, týdnů či měsíců a automaticky generovat přehledné grafy a tabulky. Svému lékaři můžete výsledky vytisknout a přinést nebo jednoduše zaslat e-mailem.
X


Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.