Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Bandáže a ortézy kotníku Ergon

Přihlášený uživatel:
nepřihlášenKód SÚKLu: 5000819
Původní kód: 11821
cena: 524,17 Kč
ks info
Bandáž hlezenní TARSA

Léčebná a preventivní pomůcka opatřená pružnými upínacími pásky. Určena k fixaci tarsální a metatarsální krajiny, hlezenního kloubu a vaziva po úrazech a chirurgických výkonech a při chronické instabilitě. Oboustranné provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

cena: 220,00 Kč
ks info
BANDÁŽ KOTNÍKU ELASTICKÁ TALUTAPE

Bandáž je určena k lehké stabilizaci kotníku při lehkých degenerativních a zánětlivých onemocněních a lehké distorsi. Elastický tah se zapíná do tvaru osmičky pomocí suchého zipu, který připneme k měkkému podložení chodidla. Oboustranné provedení. Barva: černá.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

Kód SÚKLu: 5000820
Původní kód: 63719
cena: 675,16 Kč
ks info
Ortéza hlezenní se dvěma planžetami MALEOFIX

Ortéza je určena k aplikaci při chronických nestabilitách, při pooperačním doléčení a k doléčení po sádrových fixacích, po těžkých distorsích hlezna, zánětlivých onemocnění v oblasti hlezna a nohy. Na bočních stranách je ortéza vyztužena 2 PE planžetami. Další fixace ortézy je podpořena volně přiloženou tejpovací páskou. Oboustranné provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

Kód SÚKLu: 5000818
Původní kód: 140564
cena: 1027,42 Kč
ks info
Ortéza hlezna s plantární podporou TALUFIX

Ortéza je indikována u poúrazových stavů, těžkých distorzí, bolestivých poranění vazů hlezna, algických syndromů Achillovy šlachy a k doléčení fraktur a těžkých chronických nestabilit hlezenního kloubu. Je zpevněna 2 vyjímatelnými laterálními PE planžetami a vyjímatelnou duralovou dorzální „L“ dlahou vedoucí přes patní část do planty. Stabilita chodidla je podpořena nevyjímatelným zpevněním z PE výseku. Druhotné zpevnění je zajištěno přiloženým pružným osmičkovým tahem. Ortéza je vyrobena z pružného a prodyšného materiálu.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

Kód SÚKLu: 5000821
Původní kód: 140563
cena: 770,56 Kč
ks info
Ortéza hlezna TALUSTAB

Ortéza hlezna je indikována po bolestivých poraněních (úrazech postranních vazů, rupturách vazů, distorzích), dále k fixaci po menších chirurgických výkonech, doléčení po frakturách, omezení hypermobility hlezenního kloubu, zmírnění obtíží a ochraně kloubních struktur hlezenního kloubu při chronických instabilitách a rozvolněných vazech. Je zpevněna 2 laterálními a 1 dorzální PE planžetou. Druhotné zpevnění je zajištěno přiloženým pružným osmičkovým tahem. Ortéza je vyrobena z pružného a prodyšného materiálu.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

cena: 157,50 Kč
ks info
Zpevňovač kotníku

Používá se ke zpevnění kotníku při distorsích hlezna a jako prevence. Je vyráběn jako elastický návlek ve tvaru osmičky.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.