Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Prsty nohy Sanomed

Přihlášený uživatel:
nepřihlášencena: 100,00 Kč
ks info
Meziprstní korektor SILIPOS

Korektor obsahuje polymerní gel a minerální olej, který se pomalu uvolňuje a proniká do pokožky. Používá se i jako podpůrný léčebný prostředek po popáleninách, na koloidní a hypertrofické jizvy, chrání proti tlaku a tření, zvláčňuje pokožku. Při používání meziprstních korektorů používejte pohodlnou obuv, není třeba je fixovat.

Gel je čistý, bez zápachu, netoxický, nedrží se v něm bakterie. Výrobky jsou omyvatelné, je možno je prát v ruce ve slabém mýdlovém roztoku, je nutné je důkladně opláchnout a poté nechat dokonale uschnout (volně na topení). Gel je dermatologicky testován. Doba použitelnosti je 1 rok od první aplikace.

Velikostní tabulka:
velikostní tabulka
X

cena: 230,00 Kč
ks info
Tubulární návlek na prst - CB111 - balení 2 ks

Tubulární elastický návlek s gelovým vnitřkem pro zmírnění tlakových obtíží prstů ruky či nohy. Zvláště vhodný při kladívkových prstech. Vytváří ideální ochranu tlakových bodů. Bandáž má uvnitř gelovou vrstvu a může být ustřižena na potřebnou délku.

Elastický návlek s gelovým vnitřkem z jedné strany. Zmírňuje poranění způsobené tlakem nebo třením. Zmenšuje bolesti způsobené ztluštěninami, puchýři, mírnými otlaky nebo "kladívkovými prsty".

Použití:

Ujistěte se, že oblast, kde bude ochrana aplikována, je čistá a suchá. Poté zvolte vhodnou velikost ochrany a ustřihněte požadovanou délku. Ochrana proti tlaku má velmi široké použití. Můžete ji použít k ochraně prstů i jiných oblastí jak rukou tak i nohou.

Výrobek chrání prsty a nohy při chůzi, běhu, turistice a také chrání Vaše ruce při práci a mnoha jiných aktivitách.

Velikostní tabulka:
velikostní tabulka
X

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.