Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Monitoring krve

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


ks
cena: 23050.00 Kč
ks info
CoaguChek® INRange

Účel použití

Koagulometr CoaguChek® INRange slouží ke kvantitativnímu stanovení protrombinového času (PT) z čerstvé kapilární krve. Je určen k použití proškolenými pacienty a jejich příslušnými pečovateli.
Test protrombinového času (PT) je obecný koagulační test určený ke sledování léčby antagonisty vitaminu K.

CoaguChek® INRange je určen pouze pro testování u jednoho pacienta. Systém není určen pro použití v profesionálním prostředí.

Samostatné domácí monitorování a vlastní úpravu perorální antikoagulační léčby pomocí hodnot koagulace stanovených systémem CoaguChek® INRange můžete provádět pouze po dohodě s vaším lékařem a po komplexním zaškolení kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. V příbalovém letáku k testovacím proužkům si přečtěte zvláštní poznámky o samostatném domácím monitorování INR.

CoaguChek® INRange umožňuje snadné monitorování koagulace. Koagulometr vás pomocí ikon a pokynů na displeji provede vás provede testováním krok za krokem. Kódovací čip, který je dodáván s testovacími proužky CoaguChek® PT Test PST, obsahuje specifické informace o šarži proužků a datu použitelnosti testovacích proužků. Stačí pouze vložit kódovací čip, zapnout měřicí přístroj, vložit testovací proužek a nanést vzorek krve. Měřicí přístroj CoaguChek® INRange změří čas koagulace a zobrazí výsledek. Po skončení měření uloží přístroj výsledek automaticky do paměti.

Princip měření

Testovací proužek CoaguChek® XS PT Test PST obsahuje lyofilizované činidlo (činidlo v suché podobě). Reaktivní složky tohoto činidla tvoří tromboplastin a peptidový substrát. Po nanesení vzorku tromboplastin aktivuje koagulaci, která vede ke vzniku trombinu. V tomto okamžiku měřicí přístroj začne měřit čas. Enzym trombin štěpí peptidový substrát a generuje přitom elektrochemický signál. V závislosti na době, která uplyne do jeho prvního objevení, je pak tento signál pomocí algoritmu převeden na obvyklé jednotky koagulace (INR, %Quick, sekundy) a přístroj zobrazí výsledek.

Obsah balení

Měřicí přístroj CoaguChek® INRange
4 alkalické baterie, 1,5 V, typ AAA (LR03)1
Kabel USB
Odběrové pero CoaguChek® XS Softclix s návodem k použití
Lanceta CoaguChek® Softclix
Transportní pouzdro pro systém
Uživatelská příručka

Stručný návod

Upozorňujeme, že do přístrojů CoaguChek je možné používat pouze alkalické nebo lithiové baterie nejvyšší kategorie, typu AAA (LR03), které jsou vhodné pro zařízení s vysokým odběrem proudu. Nesmí se používat baterie nabíjecí, ani kombinovat různé druhy baterií.
Použití jiných baterií, či kombinace baterií od různých výrobců má zásadní vliv na funkčnost přístroje a přesnost naměřen​ý​ch​ ​hodnot.

CoaguChek® INRange je výrobcem stanovený jako přístroj CE IVD bezúdržbový a v souladu s platnou legislativou NV 453/2004 v platném znění během svého provozu nevyžaduje žádnou pravidelnou kontrolu ani jinou údržbu ze strany výrobce či dodavatele.

X
50ks inrange
cena: 110.00 Kč
ks info
Sterilní lancety CoaguChek® SoftClix Lancets
X
24ks xs
cena: 3650.00 Kč
ks info
- Testovací proužky pro provedení testu a měření hodnoty INR v kapilární krvi s použitím přístroje CoaguChek XS

Balení: 24ks
X
2x24ks
cena: 6700.00 Kč
ks info
- Testovací proužky pro provedení testu a měření hodnoty INR v kapilární krvi s použitím přístroje CoaguChek XS

Balení: 2x24ks
X
24ks inrange
cena: 3600.00 Kč
ks info
Testovací proužky pro selfmonitoring CoaguChek® XS PT PST 24 T

Určené pro přístroj CoaguChek® INRange

Balení: 24ks
X
6ks inrange
cena: 900.00 Kč
ks info
Testovací proužky pro selfmonitoring CoaguChek® XS PT PST 6 T

Určené pro přístroj CoaguChek® INRange

Balení: 6ks
X


Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
Sphere - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.