Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Obklady

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


raselina
cena: 620,00 Kč
ks info
Čistá rašelina, zatavená ve folii, opatřená bavlněným potahem. Použití stejné jako u termoforu klasik. Krční termofor je anatomicky přizpůsoben oblasti krční páteře, prohřívá zároven krční páteř i trapézy. Výborný pomocník při zablokované páteři ať už od počítače, nebo z nachlazení.
X
raselina
cena: 540,00 Kč
ks info
Čistá rašelina zatavená ve folii ve tvaru termoforu. Výrobek opatřen bavlněným potahem. Ohřev v mikrovlnné troubě, nebo v horké vodě. Další možností je použití chladné, vložíme do chladničky. Termofor můžete opakovaně používat. Vhodné při bolestech zad, kloubů, břicha, ledvin, naprohřátí průdušek při nachlazení.
X
bal.250ml raselina
cena: 620,00 Kč
ks info
Čistá rašelina zatavená ve folii, opatřená bavlněným potahem s úchytným pásem na suché zipy. Použití stejné jako u termoforu klasik. Tomuto termoforu se také říká ledvinový, používá se na prohřívání ledvin, ale i močového měchýře, bederní páteře, pomáhá zmírnit menstruační bolesti. Díky úchytnému pásu termofor nemusíte přidržovat.
X
2l
cena: 115,00 Kč
ks info
Příjemně uklidňující teplo, teplá voda a termofory, které jsou světově známé pro svou vynikající kvalitu a bezpečnost. Výtoková konstrukce závitu je opatřena stabilním, spolehlivým, plastovým uzávěrem.
X

cena: 680,00 Kč
ks info
ZAHŘÁTÝ - uvolním svalové napětí, žaludeční křeče, umírním revmatické bolesti svalů a kloubů, prohřeji zastydlé dutiny, podpořím krevní oběh a především VÁS ZBAVÍM STRESU
ZCHLAZENÝ: ulevím od bolesti hlavy, zubů, lze mne přiložit na otoky, zhmožděniny, popáleniny a všude kde Vám můj chlad uleví.
TVRDÝ AKUPRESURNÍ VAK - získáme sesypáním granulí do spodní poloviny mazla a prázdný vršek vsuneme do kapsy uprostřed povlaku.
JAK ZACHÁZET S MAZLEM - MAZLA rozložíme na čistý talíř a vložíme do mikrovlnné trouby. Zahřejeme na max. 3 - 4 min při výkonu 800 W. Během použití lze přihřát, Teplota se udrží až 60 min i déle. Před použitím MAZLA jako chladivého ledového obkladu vložte v mikrotenovém sáčku do mrazničky. Uchovejte v suchu. Povlak pereme na 60 - 90 °C 100% NATUR PRODUKT: obal 100% bavlna Kanafas. Náplň přírodní bioprodukt
X

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.