Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

RAUSCHER - krytí

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


100ks 10cmx10cm
Kód SUKLu: 5000403
Původní kód: 80700
cena: 799.25 Kč
ks info
Krytí rány Solvaline N se skládá z vysoce savé bavlněné vaty, která je na obou stranách pokryta jemně perforovanou polyesterovou fólií, tepelně spojenou s vatou.
Ranné sekrety jsou rychle nasávány přes perforaci polyesterové folie, aniž by se krytí slepilo s ránou. To urychluje hojení a umožňuje atraumatickou výměnu obvazů.
Pro svoje pokrytí fólií na horní i dolní straně může být Solvaline N pokládáno na ránu oběma stranami. Chyby v použití jsou prakticky vyloučeny, to činí použití Solvaline N bezpečné - a pacienti i uživatelé jsou spokojení
X
bal.1ks 30cm
cena: 0.00 Kč
Obvaz z přírodních alginátových vláken s vysokou absorpční schopností k ošetření silně secernujicích ran jako ulcera , dekubity a čerstvé odběry kožních stěpů i pro infikované rány .
V exudatu obsažené bakterie jsou vázany gelem . Rána je pod Suprasorbem A trvale vlhká , epitel se může dobře vyvíjet , díky optimálnímu mikroklimatu je urychleno hojení rány .
Suprasorb A se nepřilepí na ránu , proto není nová tkan při výměně krytí poraněna a hojení není přerušeno . Vysoká absorpční kapacita dovoluje výměnu ve větších časových odstupech , kalcium - alginátový obvaz může zůstat na ráně - podle typu rány a stupně sekrece - až 7 dní .
Hluboké rány jsou ošetřovány Suprasorbem A-tamponádou

Suprasorb A vytváří při kontaktu s exsudátem nebo krví gel . lonty Na+ obsažené v exsudátu jsou absorbovaný alginátem a ionty Ca++ transportovány zpět do tkáně . Při tomto procesu dochází k bobtnání a tím optimálnímu přizpůsobení Suprasorbu A konturám rány .
X
bal.10ks 10x12cm
Kód SUKLu: 5000219
Původní kód: 80694
cena: 337.96 Kč
ks info
Tenký transparentní polyuretanový film zaručuje optimální vlhké prostředí rány a umožňuje současně únik vodní pary
Velmi tenká membrána brání proniknutí mikroorganismů při současném zachování vlhkosti.
Indikace:
Suprasorb F je určen k pooperačnímu ošetření ran, pro povrchové, slabě secernující rány, především také k ochraně čerstvého epitelu u ran, které až do zhojení potřebují vlhké prostředí, např. ulcus cruris venosum v reparační fázi.
Spolehlivá možnost vizuální kontroly i při použití k fixaci kanyl, infuzních katetrů nebo drénů
Suprasorb F může být použít jako fixace pro Suprasorb A, G nebo C
X


Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
Sphere - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.