Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Prsty nohy Sanomed

Přihlášený uživatel:
nepřihlášencena: 100,00 Kč
ks info
Meziprstní korektor SILIPOS

Korektor obsahuje polymerní gel a minerální olej, který se pomalu uvolňuje a proniká do pokožky. Používá se i jako podpůrný léčebný prostředek po popáleninách, na koloidní a hypertrofické jizvy, chrání proti tlaku a tření, zvláčňuje pokožku. Při používání meziprstních korektorů používejte pohodlnou obuv, není třeba je fixovat.

Gel je čistý, bez zápachu, netoxický, nedrží se v něm bakterie. Výrobky jsou omyvatelné, je možno je prát v ruce ve slabém mýdlovém roztoku, je nutné je důkladně opláchnout a poté nechat dokonale uschnout (volně na topení). Gel je dermatologicky testován. Doba použitelnosti je 1 rok od první aplikace.

Velikostní tabulka:
velikostní tabulka
X

cena: 230,00 Kč
ks info
Tubulární návlek na prst - CB111 - balení 2 ks

Tubulární elastický návlek s gelovým vnitřkem pro zmírnění tlakových obtíží prstů ruky či nohy. Zvláště vhodný při kladívkových prstech. Vytváří ideální ochranu tlakových bodů. Bandáž má uvnitř gelovou vrstvu a může být ustřižena na potřebnou délku.

Elastický návlek s gelovým vnitřkem z jedné strany. Zmírňuje poranění způsobené tlakem nebo třením. Zmenšuje bolesti způsobené ztluštěninami, puchýři, mírnými otlaky nebo "kladívkovými prsty".

Použití:

Ujistěte se, že oblast, kde bude ochrana aplikována, je čistá a suchá. Poté zvolte vhodnou velikost ochrany a ustřihněte požadovanou délku. Ochrana proti tlaku má velmi široké použití. Můžete ji použít k ochraně prstů i jiných oblastí jak rukou tak i nohou.

Výrobek chrání prsty a nohy při chůzi, běhu, turistice a také chrání Vaše ruce při práci a mnoha jiných aktivitách.

Velikostní tabulka:
velikostní tabulka
X

Spolehlivá firma 2022 Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo Spolehlivá firma 2021 Spolehlivá firma 2020 Spolehlivá firma 2019 Spolehlivá firma 2018 Spolehlivá firma 2017 Spolehlivá firma 2016 Spolehlivá firma 2015 Spolehlivá firma 2014 Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.