Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Náplasti ostatní

Přihlášený uživatel:
nepřihlášencena: 280,00 Kč
ks info
Flexibilní náplast bez lepidla.nezanechává žádné stopy.Samolepící - je možno ji použít s mastmi, nebo krémy.Měkká a pružná - umožňuje snadný pohyb v místě kloubních spojení.Porézní - v místě nalepení nezanechává vybledlou kůži.Voděodolná.Zastavuje krvácení - tlakem zastavuje krvácení,lze ji použít k uzavření větších ran.Tloušťka - snadno se přizpůsobuje.
X
bal.10ks
cena: 125,00 Kč
ks info
Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Existuje několik řešení chrápání. Velmi osvědčené a nápomocné proti chrápání jsou naše náplasti Questaplast.

Nosní pásky v balení 10 ks a nově 30 ks Questaplast - jemně a účinně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Jsou vhodné i pro sportovce pro lepší průchodnost kyslíku a dýchání při fyzické zátěžii. Při aplikaci se okamžitě projeví lepší průchodnost nosu (dýchání) a vždy se sníží intenzita chrápání nebo zcela zmizí.

Jednoduchá aplikace: Před použitím umyjte nos mýdlem a pokožku nosu důkladně odmastěte! Zajistíte tak přilnavost pásky - kůže nesmí být mastná! Poté na zcela suchý nos nalepte pásku na obalu je vidět místo kam ji nalepit. Aplikujte pásku nejlépe 5 až 20min. před spánkem. Pásku nenechávejte na nose déle jak 10 hod a poté jemně odstraňte. Při neumytí a mastném nosu - hrozí odlepení pásky během noci.

Náplast nedporučujeme pro děti do 12 ti let.
X

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.