Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Podpůrné kompresní lýtkové punčochy
Maxis Relax 150D

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Podpůrné kompresní lýtkové punčochy<br />Maxis Relax 150D

Podpůrné kompresní lýtkové punčochy
Maxis Relax 150D


cena: 240.00 Kč
výrobce(dovozce): MAXIS a.s.
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Lýtková kompresivní punčocha s žebrováním vyrobená z inovativního vlákna Meryl Skinlife.


Výrobek řady RELAX 150 DEN s kompresí 17 – 22 mm Hg nabízí řešení, jak předejít otokům a bolestem nohou při dlouhodobém sezení, stání a cestování. Podpůrné lýtkové punčochy s odstupňovanou kompresí mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru.

Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tiší bolest a potlačuje vznik otoků. Podpůrné podkolenky jsou velmi příjemné na nošení, jejich jemné žebrování připomíná běžnou ponožku a v bílém provedení jsou vhodné také pro zdravotnický personál - pro ženy i pro muže.

PŘEDNOSTI

• Použitý materiál Meryl Skinlife má bakteriostatické vlastnosti - brání množení bakterií, a tím zabraňuje tvorbě zápachu a podráždění kůže; udržuje přirozenou rovnováhu kůže, bez ohledu na stupeň aktivity.

• Bakteriostatický činitel je přítomen až do konce životnosti produktu.

• Anatomicky rozložená komprese.

• Speciální pletení v oblasti lýtka zajišťuje perfektní padnutí bez ohledu na tvar lýtka.

Punčochy I. KT jsou určeny k prevenci a snižují potíže počínající žilní nedostatečnosti - pocit únavy, tíhy a napětí v nohou. Jejich použití je také vhodné při výskytu drobných žilek na dolních končetinách, jako prevence proti rozvoji křečových žil v těhotenství či jako prevence hlubokého zánětu žil. Jsou rovněž vhodné při dlouhodobém sezení, stání a při cestování jako prevence proti vzniku cestovní trombózy.

Výrobky I. kompresivní třídy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

SLOŽENÍ: 80% skinlife, 20% lycra

Velikostí tabulka:
velikostní tabulkaPro snadné navlékání kompresivních punčoch doporučujeme Navlékač kompresivních punčoch


Pro snadné navlékání kompresivních punčoch doporučujeme Navlékač kompresivních punčochVideo návod pro oblékání kompresivních punčoch
Použité zkratky:


70D, 140D, 150D, 280D - 70DEN, 140DEN, 150DEN, 280DEN
zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.