Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Pěnové krytí
Mepilex® Heel

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Pěnové krytí<br />Mepilex® Heel

Pěnové krytí
Mepilex® Heel

5KS 13CMX20CM
Kód SUKLu: 5010037
cena: 1600.00 Kč
výrobce(dovozce): MOLNLYCKE HEALTHCARE AB
stát: SVEDSKO
ksPopis výrobku:

Měkké a přizpůsobivé pěnové krytí pro rány na patě

Mepilex® Heel je speciálně tvarované pěnové krytí, které je určeno k ošetření ran na patě, nejčastěji dekubitů. Mepilex® Heel minimalizuje bolest i poškození rány nebo kůže během výměny krytí. Mepilex® Heel je měkké a přizpůsobivé krytí, které se ideálně hodí k ošetření ran na patě.

- Minimalizuje bolest při výměně krytí

- Minimalizuje riziko macerace

- Zajišťuje efektivní management exsudátu

- Je speciálně tvarované pro rány na patě

Kdy Mepilex® Heel použít

Mepilex® Heel je absorpční krytí, které je určeno pro široké spektrum slabě až středně exsudujících ran na patě. Ať už je použito na patě nebo kotníku, Mepilex® Heel účinně absorbuje tekutiny, čímž minimalizuje riziko macerace. S lepicí vrstvou Safetac® lze krytí Mepilex® Heel odstranit s menším rizikem traumatizace rány nebo okolní kůže. Technologie Safetac® navíc zabraňuje tomu, aby se krytí Mepilex® Heel přilepilo ke spodině rány, ale přitom šetrně přilnulo k okolní kůži a umožnilo tak snadnou aplikaci sekundární fixace. V případě potřeby lze Mepilex® Heel zafixovat pomocí TubifastTM.

Mepilex® Heel použijte:
• Na exsudující rány na patě nebo kotníku
• Na dekubity
• Na Diabetické vředy na nohou
• Méně bolestivá a méně stresující péče o pacienty
Informace z číselníku SUKLu:
Kód SUKLu: 5010037
Název: MEPILEX HEEL
Doplněk: 13X20CM, 5KS, ABSORPČNÍ PĚNOVÉ KRYTÍ SE SILIKONOVOU VRSTVOU, SAFETAC TECHNOLOGIE
Úhrada pojišťovny: 1595.00
Odbornost lékaře:
Preskripční omezení: P
zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.