Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

CUTISHELP BALZAM KONOPNY TELOVY

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

CUTISHELP BALZAM KONOPNY TELOVY

CUTISHELP BALZAM KONOPNY TELOVY

BAL.200ML
cena: 270.00 Kč
výrobce(dovozce):
stát:
ksPopis výrobku:

- Kvalitní tělový balzám obsahuje olej ze semen technického konopí a byl speciálně vyvinut pro ošetření při kožních problémech jako nedílná součást úspěšné komplexní péče.
- Výrazně zklidňuje a hydratuje suchou, citlivou a postiženou pokožku a dodává jí potřebnou výživu, vláčnost a hebkost.
- V rámci pravidelné péče napomáhá upravovat celkový stav pleti a posilovat její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.
- Konopný balzám se rychle vstřebává a přináší pokožce pocit okamžité úlevy, bezprostředně odstraňuje nepříjemné napětí pleti a zmírňuje svědění.
- Přípravek podporuje i hojení drobných poranění a je prevencí proti popraskání elastických kožních vláken a vzniku strií (zvláště v těhotenství), příznivě působí na omezení vzniku pomerančové kůže a celulitidy hromadění tukové tkáně v důsledku stárnutí podkožního vaziva).
- V případě kožních problémů je doporučena kombinace tohoto produktu s dalšími přípravky z řady zdravotní kosmetiky CutisHelp přísadou do koupele, balzámem a mastí/krémem.
- Používání tohoto produktu nemá žádná věková ani časová omezení, balzám je určen i pro malé děti, těhotné a kojící ženy.
UPOZORNĚNÍ:
V případě ošetření při atopickém ekzému, lupénce a obdobných kožních projevech může ojediněle nastat dočasné zčervenání/zarudnutí, způsobené rozšířením cév vlivem přenosu bioaktivních látek k metabolicky aktivním buňkám (a to zvláště po předcházejícím ošetřování hormonálními přípravky).Pokud však tyto obtíže přetrvávají déle než 4-6 týdnů, je vhodné se o dalším použití přípravku poradit s kožním lékařem.
- Zároveň je doporučeno bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s léčivy na bázi kortikosteroidů nebo dalšími preparáty, neboť působení extrahovaného konopného oleje může zesilovat jejich účinek.

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.