Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

KRYTI MEPITEL 290510

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

KRYTI MEPITEL 290510

KRYTI MEPITEL 290510

10KS 5CMX7,5CM
Kód SUKLu: 5009696
Původní kód: 80193
cena: 1128.00 Kč
výrobce(dovozce): MOLNLYCKE HEALTHCARE AB
stát: SVEDSKO
ksPopis výrobku:

Mepitel je porézní, transparentní a flexibilní kontaktní krytí na rány s adherentními vlastnostmi. Skládá se z pružné polyamidové sítě potažené měkkou silikonovou vrstvou Safetac. Mepitel je neabsorpční.
Technologie Safetac:
Safetac je patentovaná, měkká silikonová adhesivní technologie. Safetac zaručuje, že se krytí do rány nepřilepí a nebude při svém odstraňování ránu traumatizovat ani v kritických situacích, kdy začíná exsudát zasychat. Na kůži drží krytí s technologií Safetac jemně ale bezpečně, při odstraňování nestrhává kožní buňky ani nezpůsobuje bolest.
Mechanismus účinku:
Měkký silikon přilne k okrajům rány a zabrání exsudátu, aby pronikal na okolní kůži. Otevřená struktura sítě umožňuje průchod exsudátu do sekundárního absorpčního krytí, které musí být měněno v závislosti na stavu rány a nmožství exsudátu, aby se zabránilo vzniku macerace. Integrita krytí Mepitel a Safetac vlastnosti snížují nezbytnost častých převazů primárního krytí a umožňují bezbolestné výměny sekundárního krytí . Mepitel způsobuje minimální trauma a bolest při převazech.Informace z číselníku SUKLu:
Kód SUKLu: 5009696
Název: MEPITEL
Doplněk: 5X7,5 CM, 10 KS, SILIKONOVÁ MŘÍŽKA, NEADHERENTNÍ K RÁNĚ, SAFETAC TECHNOLOGIE
Úhrada pojišťovny: 935.00
Odbornost lékaře:
Preskripční omezení: P
zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.