Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

NAPLAST HART.HYDROFILM PLUS

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

NAPLAST HART.HYDROFILM PLUS

NAPLAST HART.HYDROFILM PLUS

BAL.5KS 5CMX7,2CM
cena: 90.00 Kč
výrobce(dovozce): HARTMANN-RICO
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Základem tohoto výrobku je Hydrofilm, praxí osvědčený transparentní obvaz k ošetřování primárně se hojících suchých ran. Hydrofilm Plus je samolepicí transparentní obvaz s absorpčním savým polštářkem k ošetřování secernujících ran. Obvaz je prodyšný, přilnavý, hypoalergenní, nepropustný pro choroboplodné zárodky a vodu.
Charakteristika:
- Díky použití hypoalergenního polyakrylátového lepidla obvaz dobře snášejí i pacienty s citlivou kůží.
- Savý polštářek zaručuje vysokou absorpci a nelepí se na ránu.
- Absorpci sekretu savým polštářkem lze díky transparenci lepicí folie kdykoliv kontrolovat.
- Zakulacené okraje zabezpečují spolehlivé přilnutí obvazu po dobu i několika dnů.
- Prodyšná samolepicí folie, která je nepropustná pro choroboplodné zárodky a vodu, chrání ránu před iritací a sekundární infekcí.
- Vodotěsný materiál usnadňuje každodenní péči o tělo.
- Obvaz se dobře přizpůsobuje tvarům těla.
Použití:
Hydrofilm Plus je vhodný zejména k pooperačnímu ošetřování lehce secernujících ran a jako ochrana před sekundární infekcí.

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.