Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Krytí pro ošetřování ran Mepore Pro

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Krytí pro ošetřování ran Mepore Pro

Krytí pro ošetřování ran Mepore Pro

10KS 6CMX7CM
cena: 66.12 Kč
výrobce(dovozce): MOLNLYCKE HEALTHCARE AB
stát: SVEDSKO
ksPopis výrobku:

Krytí pro ošetřování ran Mepore Pro

Absorpční krytí, voděodolné při sprchování, pro slabě až středně exsudující rány

Mepore® Pro je samolepicí, absorpční a prodyšné krytí pro slabě až středně exsudující rány. Vnější tenký film chrání ránu před vodou a kontaminací, takže lze toto krytí nosit i do sprchy. Absorpční polštářek přiléhající na ránu se skládá z nízkoadhezní kontaktní vrstvy, takže se pohodlně nosí a zůstává na svém místě. Krytí obsahuje lepidlo na bázi vody a bez obsahu rozpouštědel, které je šetrné ke kůži a zajišťuje jemnou a spolehlivou fixaci.

• Chrání ránu před vodou a vnější kontaminací
• Bariéra proti pronikání virů a bakterií
• Film je prodyšný, takže brání maceraci a pomáhá udržovat vlhké prostředí v ráně
• Absorpční, takže si dobře poradí s tekutinami

Kdy používat Mepore Pro

Mepore® Pro lze používat k ošetřování široké škály slabě až středně exsudujících ran – to jsou např. chirurgické rány, řezné rány a odřeniny.


zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.