Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

NAPLAST HART.OMNISILK

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

NAPLAST HART.OMNISILK

NAPLAST HART.OMNISILK

5MX5CM
cena: 62.00 Kč
výrobce(dovozce): HARTMANN-RICO
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Hypoalergenní náplast z bílého umělého hedvábí s polyakrylátovým lepidlem.
Charakteristika:
- Díky vrstvě polyakrylátového lepidla snáší pokožka náplast Omnisilk velmi dobře, a proto je vhodná i pro pacienty s citlivou kůži.
- Protože nosná tkanina z umělého hedvábí dobře propouští vzduch a vodní páru, má Omnisilk vynikající vlastnosti a nedráždí citlivou kůži.
- Omnisilk dobře drží a odstraňuje se bezbolestně a beze zbytku.
- Protože má Omnisilk zoubkovaný okraj, lze jej i rukavicích lehce utrhnout, přičemž se nenaruší pevnost náplasti v tahu.
- Omnisilk neabsorbuje rentgenové záření, a proto jej není nutné před rentgenovým vyšetřením odstraňovat.
Použití:
K šetrné fixaci obvazů všech druhů, k upevnění sond, kanyl, katetrů apod. i u pacientů, kteří mají citlivou pleť. Při použití dbejte , aby pokožka byla čistá a suchá.

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.