Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Dlaha ramenní Ortex 09

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Zvětšit obrázek

Dlaha ramenní Ortex 09
Dlaha ramenní Ortex 09

Dlaha ramenní Ortex 09

varianty / velikosti:
Kód pojišťovny: 22821
cena: 4981.20 Kč
výrobce(dovozce): ORTEX S.R.O.
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Abdukční dlaha ramenního kloubu (polohovatelná) Ortex 09

Používá se k léčbě poranění pletence ramenního, zejména poranění horního konce kosti pažní, hlavice kosti pažní, léčbě omezení hybnosti ramenního kloubu. Nasazení abdukční dlahy je jednoduché a rychlé. Přestavování dlahy podle výšky pacienta po změření od axily po mediální epikondyl, povytažením aretačního kolíku a vysunutím celé opěrné části. Přestavení úhlu loketního kloubu se provádí rovněž uvolněním aretačního kolíku ve spodní části otočného ramene. K fixaci na pacienta slouží 6 kusů textilních pásů, ukončených suchým zipem:

1 x v bederní oblasti

1 x příčně přes zdravé rameno

1 x přes hrudník s žeberní pelotou (volný pás)

2 x horní končetina

Abdukční dlaha je vyrobena z lehkého pevného kovu (duralaluminium). Konstrukční spoje jsou nýtovány. Plochy dlahy, které přicházejí do styku s pokožkou pacienta, jsou polstrovány hygienicky nezávadným materiálem, který je omyvatelný a nevyvolává kožní alergie; provedení je univerzální pro levou i pravou ruku.

Velikostní tabulka:
mereni

S - 40-46cm
M - 46-52cm
L - 52-58cmInformace z číselníku VZP: Kód VZP: 22821
Název: DLAHA ABDUKCNI RAMENNIHO KLOUBU
Doplněk:
Úhrada pojišťovny: 4981.20
Odbornost lékaře: CHI,NEU,ORP,ORT,REH,TRA,TVL
Preskripční omezení: P

Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo Najdete nás na facebooku zpeliska logo
Sphere - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.