Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

BAL.10MX20CM
cena: 365.00 Kč
výrobce(dovozce): HARTMANN-RICO
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Fixační náplast z netkaného textilu Omnifix elastic poskytuje možnost komfortní a celoplošné fixace obvazu. Pacientovi vyhovují její ochranné a pro pokožku přijemné vlastnosti, ošetřující personál využívá její jednoduchou a bezproblémovou aplikaci.
Charakteristika:
- Omnifix elastic je mimořádně měkká a jemná náplast propustná pro vzduch a vodní páru. Funkce pokožky se při jejím použití téměř neomezují, takže se náplastí mohou překrýt celoplošně i větší části těla bez nebezpečí macerace.
- Na pozitivních vlastnostech náplastí Omnifix elastic má zásluhu rovněž hypoalergenní lepidlo, které dobře snáší i pacienti s přecitlivělou pokožkou a s dispozicí k alergiím.
- Omnifix elastic drží spolehlivě, přitom je možné jej bezbolestně a beze zbytku odstranit.
- Příčná elasticita nosného netkaného textilu umožňuje bezpečné použití i v oblastech kloubů a konických částí těla bez tvorby záhybů. Pohyb přitom není omezen.
- Omnifix elastic neabsorbuje rentgenové záření, a proto se nemusí před rentgenovým vyšetřením odstraňovat. Náplast je možné v případě potřeby sterilizovat zářením.
- S náplastí Omnifix elastic je snadná manipulace. Měřítko, vytištěné na krycím papíře, usnadňuje přesné odstříhnutí. Vlisovaný vlnovitý řez pomáhá při stažení krycího papíru.
- Omnifix elastic se prodává v úsporných rolích po 10 metrech v různých velikostech. Speciálně pro prodej na recept jsou k dispozici role po 2 metrech.
Použití:
K celoplošnému překrytí a fixaci obvazů ve všech oborech medecíny. Náplast je ideální k fixaci obvazů v oblasti kloubů, oblých a konických části těla a také k upevnění měřicích přístrojů, sond, katetrů atd.

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.