Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

NAPLAST HART.OMNIFIX ELASTIC

10MX5CM
Kód SUKLu: 5009934
Původní kód: 80108
cena: 102.00 Kč
výrobce(dovozce): HARTMANN-RICO
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Fixační náplast z netkaného textilu Omnifix elastic poskytuje možnost komfortní a celoplošné fixace obvazu. Pacientovi vyhovují její ochranné a pro pokožku přijemné vlastnosti, ošetřující personál využívá její jednoduchou a bezproblémovou aplikaci.
Charakteristika:
- Omnifix elastic je mimořádně měkká a jemná náplast propustná pro vzduch a vodní páru. Funkce pokožky se při jejím použití téměř neomezují, takže se náplastí mohou překrýt celoplošně i větší části těla bez nebezpečí macerace.
- Na pozitivních vlastnostech náplastí Omnifix elastic má zásluhu rovněž hypoalergenní lepidlo, které dobře snáší i pacienti s přecitlivělou pokožkou a s dispozicí k alergiím.
- Omnifix elastic drží spolehlivě, přitom je možné jej bezbolestně a beze zbytku odstranit.
- Příčná elasticita nosného netkaného textilu umožňuje bezpečné použití i v oblastech kloubů a konických částí těla bez tvorby záhybů. Pohyb přitom není omezen.
- Omnifix elastic neabsorbuje rentgenové záření, a proto se nemusí před rentgenovým vyšetřením odstraňovat. Náplast je možné v případě potřeby sterilizovat zářením.
- S náplastí Omnifix elastic je snadná manipulace. Měřítko, vytištěné na krycím papíře, usnadňuje přesné odstříhnutí. Vlisovaný vlnovitý řez pomáhá při stažení krycího papíru.
- Omnifix elastic se prodává v úsporných rolích po 10 metrech v různých velikostech. Speciálně pro prodej na recept jsou k dispozici role po 2 metrech.
Použití:
K celoplošnému překrytí a fixaci obvazů ve všech oborech medecíny. Náplast je ideální k fixaci obvazů v oblasti kloubů, oblých a konických části těla a také k upevnění měřicích přístrojů, sond, katetrů atd.Informace z číselníku SUKLu:
Kód SUKLu: 5009934
Název: FIXACE HYPOALERGENNÍ PRO STOMIKY OMNIFIX ELASTIC
Doplněk: 5CMX10M,1KS
Úhrada pojišťovny: 50.00
Odbornost lékaře:
Preskripční omezení: P
zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.