Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Vlhčené mycí rukavice TENA Wet Wash Gloves

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Vlhčené mycí rukavice TENA Wet Wash Gloves

8KS 15X23CM
cena: 95.00 Kč
výrobce(dovozce): Essity
stát: Česká republika
ksPopis výrobku:

Vlhčené mycí rukavice TENA Wet Wash Gloves

Vlhčené mycí rukavice TENA Wet Wash Gloves v sobě kombinují jemnost čisticího ubrousku s praktičností rukavice a jsou ideální pro každodenní umývání celého těla bez použití mýdla a vody. Jemné jednorázové mycí rukavice nejsou parfemované a jsou navlhčené přípravkem, který nevyžaduje oplachování a jemně čistí křehkou stárnoucí pokožku. Praktická rukavice se dobře drží, výborně se s ní manipuluje a zároveň zakrývá celou ruku a zajišťuje tak náležitou hygienu. Pro větší komfort lze vlhčené mycí rukavice před použitím nahřát v mikrovlnné troubě.

Praktická péče - Jednorázové, rychlé a snadné použití pro křehkou pokožku.

Není třeba oplachovat - Na rozdíl od mýdla není třeba oplachovat.

Šetrná a příjemná - Předem navlhčená jemným čisticím krémem. Pro větší pohodlí lze nahřát v mikrovlnné troubě.

Bez parfemace - Složení bez parfemace pro citlivou pokožku.

Dermatologicky testováno - Pomůcky TENA jsou dermatologicky testované odborníky, aby byla zajištěna jejich účinnost a šetrnost k pokožce.

Schválené organizací Skin Health Alliance - Nezávislá dermatologická akreditace pro výrobky ověřené jako bezpečné pro pokožku.

Spolehlivá firma 2023 Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo Spolehlivá firma 2022 Spolehlivá firma 2021 Spolehlivá firma 2020 Spolehlivá firma 2019 Spolehlivá firma 2018 Spolehlivá firma 2017 Spolehlivá firma 2016 Spolehlivá firma 2015 Spolehlivá firma 2014 Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.