Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Náplasti proti chrápání Questaplast

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Zvětšit obrázek

Náplasti proti chrápání Questaplast
Náplasti proti chrápání Questaplast

Náplasti proti chrápání Questaplast

BAL.10KS
cena: 125.00 Kč
výrobce(dovozce): CYNDICATE AK S.R.O.
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Existuje několik řešení chrápání. Velmi osvědčené a nápomocné proti chrápání jsou naše náplasti Questaplast.

Nosní pásky v balení 10 ks a nově 30 ks Questaplast - jemně a účinně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Jsou vhodné i pro sportovce pro lepší průchodnost kyslíku a dýchání při fyzické zátěžii. Při aplikaci se okamžitě projeví lepší průchodnost nosu (dýchání) a vždy se sníží intenzita chrápání nebo zcela zmizí.

Jednoduchá aplikace: Před použitím umyjte nos mýdlem a pokožku nosu důkladně odmastěte! Zajistíte tak přilnavost pásky - kůže nesmí být mastná! Poté na zcela suchý nos nalepte pásku na obalu je vidět místo kam ji nalepit. Aplikujte pásku nejlépe 5 až 20min. před spánkem. Pásku nenechávejte na nose déle jak 10 hod a poté jemně odstraňte. Při neumytí a mastném nosu - hrozí odlepení pásky během noci.

Náplast nedporučujeme pro děti do 12 ti let.

zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.