Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Ortéza kolenní rámová Pro Genu
ORTEX 01B

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Zvětšit obrázek

Ortéza kolenní rámová Pro Genu<br />ORTEX 01B
Ortéza kolenní rámová Pro Genu<br />ORTEX 01B

Ortéza kolenní rámová Pro Genu
ORTEX 01B

varianty / velikosti:
Kód pojišťovny: 63909
cena: 9110.52 Kč
výrobce(dovozce): ORTEX S.R.O.
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Ortéza kolenní rámová Pro Genu, limitovaný titanový kloub

Nosným prvkem ortézy je dvoudílný rám vyrobený vysokotlakým odstřikováním. Vyložení stehenní a bércové opory je textilní. Ortéza je vybavena dvouosým titanovým kloubem s přestavitelným rozsahem pohybu ve smyslu flexe – extenze.

Použití při chronických instabilitách, nebo v případě sekundární instability po plastikách zkřížených nebo postranních vazů kolenního kloubu, k doléčení pooperačních a poúrazových stavů při poranění zkřížených nebo postranních vazů kolenního kloubu, nebo jako doplněk při rehabilitaci a při časné zátěži při doléčování úrazových stavů u sportovců. Ortéza také zajišťuje dostatečnou podporu a stabilitu kolenního kloubu při sportovních aktivitách.

velikostní tabulkaInformace z číselníku VZP: Kód VZP: 63909
Název: ORTEZA KOLENNI RAMOVA PRO GENU ORTEX 01B
Doplněk: LIMITOVANY TITANOVY KLOUB
Úhrada pojišťovny: 3000.00
Odbornost lékaře: CHR,NEU,ORP,ORT,REH,TRA,TVL
Preskripční omezení: P

Od 1. 9. 2018
Epitézy, prádlo a plavky


pouze na prodejně Praha 8 - Bulovka

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.