Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Dlaha ramenní Ortex 09A

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Zvětšit obrázek

Dlaha ramenní Ortex 09A
Dlaha ramenní Ortex 09A

Dlaha ramenní Ortex 09A

UNIVERZALNI
Kód SUKLu: 5000720
Původní kód: 63910
cena: 2499.00 Kč
výrobce(dovozce): ORTEX S.R.O.
stát: CESKA REPUBLIKA
ksPopis výrobku:

Abdukční dlaha ramenního kloubu vzduchová Ortex 09A

Abdukční dlaha ORTEX 09A umožňuje imobilizaci ramenního kloubu v semiabdukční poloze tím, že v podpaží je přiložen válcový vak naplněný vzduchem. Semiabdukční postavení odlehčuje ramenní kloub, snižuje bolestivost a umožňuje limitovanou rehabilitační péči. Polohu ramenního kloubu lze volit naplněním vaku. Dlaha je použitelná pro pravou i levou horní končetinu.

S výhodou ji lze použít při doléčování luxačních poranění v oblasti ramene, při poškození rotátorové manžety a u izolovaných zlomenin velkého hrbolu kosti pažní.
Informace z číselníku SUKLu:
Kód SUKLu: 5000720
Název: ORTEX 09A ABDUKČNÍ DLAHA RAMENNÍHO KLOUBU VZDUCHOVÁ
Doplněk: UNIVERZÁLNÍ
Úhrada pojišťovny: 2499.00
Odbornost lékaře: CHI, NEU, ORP, ORT, REH, REV, TRA, TVL
Preskripční omezení: P
zdravotnické potřeby Rozvoz po Praze Maxis top logo zpeliska logo zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů
- METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - ZP KRYCÍ 02 - ZP PRO INKONTINENTNÍ PACIENTY 03 - ZP PRO PACIENTY SE STOMIÍ 04 - ZP ORTOPEDICKO PROTETICKÉ A ORTOPEDICKÁ OBUV 05 - ZP PRO PACIENTY S DIABETEM A S JINÝMI PORUCHAMI METABOLISMU 06 - ZP PRO KOMPRESIVNÍ TERAPII 26 - ZP PRO KOMPRESNÍ TERAPII – INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÉ 07 - ZP PRO PACIENTY S PORUCHOU MOBILITY 10 - ZP RESPIRAČNÍ, INHALAČNÍ A PRO APLIKACI ENTERÁLNÍ VÝŽIVY 11 - ZP NEKATEGORIZOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Bulovka 101/7, Praha 8, PSČ: 180 00,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.