Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Kosmetika ostatní

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Bylo nalezeno 5 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 5


291
- Hygienická čepice s přípravkem šamponu.
- jednorázová čepice
- ideální pro omývání pacientů
- bez alkoholu
- časově úsporné
- jemná a lehká
- ohřívatelná v mikrovlnné troubě
- šampon bez vody
- jednofázový šamponový systém s uklidňujícím alantoinem
- Absorbuje usazeniny, sekrece a špínu.
- Zanechává vlasy čisté, svěží a voňavé.
- Pomáhá pacientům cítit se a vypadat lépe.
X

CEPICE DAHLHAUSEN SE SAMPONEM

BAL.1KS

cena: 105.00 Kč
ks info


291
- Kvalitní tělový balzám obsahuje olej ze semen technického konopí a byl speciálně vyvinut pro ošetření při kožních problémech jako nedílná součást úspěšné komplexní péče.
- Výrazně zklidňuje a hydratuje suchou, citlivou a postiženou pokožku a dodává jí potřebnou výživu, vláčnost a hebkost.
- V rámci pravidelné péče napomáhá upravovat celkový stav pleti a posilovat její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.
- Konopný balzám se rychle vstřebává a přináší pokožce pocit okamžité úlevy, bezprostředně odstraňuje nepříjemné napětí pleti a zmírňuje svědění.
- Přípravek podporuje i hojení drobných poranění a je prevencí proti popraskání elastických kožních vláken a vzniku strií (zvláště v těhotenství), příznivě působí na omezení vzniku pomerančové kůže a celulitidy hromadění tukové tkáně v důsledku stárnutí podkožního vaziva).
- V případě kožních problémů je doporučena kombinace tohoto produktu s dalšími přípravky z řady zdravotní kosmetiky CutisHelp přísadou do koupele, balzámem a mastí/krémem.
- Používání tohoto produktu nemá žádná věková ani časová omezení, balzám je určen i pro malé děti, těhotné a kojící ženy.
UPOZORNĚNÍ:
V případě ošetření při atopickém ekzému, lupénce a obdobných kožních projevech může ojediněle nastat dočasné zčervenání/zarudnutí, způsobené rozšířením cév vlivem přenosu bioaktivních látek k metabolicky aktivním buňkám (a to zvláště po předcházejícím ošetřování hormonálními přípravky).Pokud však tyto obtíže přetrvávají déle než 4-6 týdnů, je vhodné se o dalším použití přípravku poradit s kožním lékařem.
- Zároveň je doporučeno bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s léčivy na bázi kortikosteroidů nebo dalšími preparáty, neboť působení extrahovaného konopného oleje může zesilovat jejich účinek.
X

CUTISHELP BALZAM KONOPNY TELOVY

BAL.200ML

cena: 270.00 Kč
ks info


291
- Unikátní, vysoce efektivní lokální analgetikum specificky určené pro rychlou úlevu od bolesti po namáhavém sportovním nebo pracovním výkonu, spojenou se ztuhlými a bolestivými svaly, bolestí zad, bolestí v kříži, zánětu šlach, revmatismu apod.
- Medistik™ je široce používán při akutní i chronické bolesti, poúrazových stavech, zranění z dopravních nehod, sportovních klání.
- Působí hojivě na celou řadu obtíží úrazového původu – zhmožděniny, hematomy, vymknutí, zánětlivé stavy, natažené šlachy.
- Medistik™ je částečně použitelný na poškození artritidou.
- Medistik™ se rychle vstřebává, neotírá se, ani nezanechává na pokožce film.
- Díky velmi vysoké koncentraci účinných látek se dostavuje rychlý efekt.
- Proniká přímo do postiženého místa, působí v horizontu několika minut.
X

MEDISTIK MASAZNI STICK

BAL.1KS 58G

cena: 415.00 Kč
ks info


291
Komplexní hygienická pomůcka
- určeno k použití na všech standartních wc

Obsahuje:
- kryt toaletního prkénka
- utěrku na ruce
- toaletní papír.
X

WC SET HYGI-WC JEDNORAZ.

BAL.1KS

cena: 10.00 Kč
ks info


291
Komplexní hygienická pomůcka
- určeno k použití na všech standartních wc

Obsahuje:
- kryt toaletního prkénka
- utěrku na ruce
- toaletní papír.
X

WC SET HYGI-WC JEDNORAZ.

BAL.3KS KRABICKA

cena: 25.00 Kč
ks infoBylo nalezeno 5 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 5

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Rozvoz po Praze zdarma Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.