Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

ERGON-RAMENO

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Byly nalezeny 4 záznamy.
Zobrazuji záznamy 1 až 4


11856
BANDÁŽ RAMENNÍ HUMERUS

Bandáž je určena k podpoře ramenního kloubu, při akutních a chronických zánětech, revmatických procesech a po punkcích. Přes paži rozepínací. Tepelný izolant. Termomateriál. Oboustranné provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

BANDAZ RAMENNI ERGON HUMERUS

varianty / velikosti:
kód vzp: 11856

cena: 476.88 Kč
ks info


93825
ORTÉZA RAMENE OMATEX

Ortéza je určena k omezení elevace v ramenním kloubu po poranění svalů a šlach, při akutních i chronických zánětlivých procesech, revmatismu, k pooperačnímu doléčení, při instabilitě ramenního kloubu lehčího stupně, k lokální tepelné izolaci. Oboustranné provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ORTEZA RAMENE OMATEX

varianty / velikosti:
kód vzp: 93825

cena: 544.46 Kč
ks info


10328
ZÁVĚS FIXAČNÍ HORNÍ KONČETINY

Závěs je určen pro použití při léčbě po úrazech nebo chirurgických zákrocích na horní končetině a při CMP. Omezuje nežádoucí pohyb končetiny, snižuje bolestivost. Doporučená flexe končetiny je 90 °. Velikost závěsu se měří od lokte k malíkovému kloubu. Barva tělová.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ZAVES FIX. ERGON HORNI KONC.T.1

varianty / velikosti:
kód vzp: 10328

cena: 440.73 Kč
ks info


78937
PODPŮRNÝ ZÁVĚS HORNÍ KONČETINY

Používá se jako podpora paže po parézách, CMP a úrazech horních končetin. Napomáhá držení palce v extenzi. Délku závěsu lze přizpůsobit podle anatomických poměrů jednotlivce. Barva tělová.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ZAVES PODP.ERGON HORNI KON.T.2

VEL.UNIVERZALNI kód vzp: 78937

cena: 330.87 Kč
ks infoByly nalezeny 4 záznamy.
Zobrazuji záznamy 1 až 4

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Rozvoz po Praze zdarma Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.