Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

ERGON-ZAPESTI

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Bylo nalezeno 6 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 6


78306
BANDÁŽ ZÁPĚSTNÍ ZPEVŇUJÍCÍ KARPA

Zpevnění při luxaci nebo distorzi v karpální oblasti. Užívá se při namožení nebo poškození svalových a šlachových úponů. Vhodná také jako preventivní pomůcka. Barva bílá nebo béžová.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

BANDAZ ZAPESTI ERGON KARPA

varianty / velikosti:
kód vzp: 78306

cena: 144.25 Kč
ks info


93824
BANDÁŽ ZÁPĚSTÍ NEOCARPb>

Bandáž je určena k celkovému zpevnění zápěstí, jako podpora vazů při distorzi zápěstí, kontuzi, při syndromu karpálního tunelu, artropatii drobných kloubů zápěstí, k doléčení po zlomeninách a k lokální tepelné izolaci. Bandáž je neoprénová, typ bumerang. Oboustranné provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

BANDAZ ZAPESTI NEOCARP

VEL.UNIVERZALNI kód vzp: 93824

cena: 209.48 Kč
ks info


140640
ORTÉZA ZÁPĚSTÍ LONG

Ortéza v délce 28 cm je určena k fixaci a stabilizaci zápěstí po kontuzích a distorzi, k doléčení po úrazech a operacích v oblasti zápěstí, při entézopatiích, pro zklidnění syndromu karpálního tunelu. Při degenerativním a revmatickém onemocnění s postižením drobných kloubů zápěstí , pro zajištění fyziologického postavení v zápěstí při radiálních parézách. Délka předloketního dílu umožňuje řešit patologie svalových skupin předloktí – myopatie a entézopatie dané oblasti. Ortéza je opatřena 1 kovovou vyjímatelnou dlahou,kterou lze dotvarovat a 1 vyjímatelnou PE dlahou. Pravé nebo levé provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ORTEZA ERGON ZAPESTI LONG

varianty / velikosti:
kód vzp: 140640

cena: 400.00 Kč
ks info


140639
ORTÉZA ZÁPĚSTÍ PLUS

Ortéza v délce 26 cm je určena k fixaci a stabilizaci zápěstí po kontuzích a distorzi, k doléčení po úrazech a operacích v oblasti zápěstí, při entézopatiích, pro zklidnění syndromu karpálního tunelu. Při degenerativním a revmatickém onemocnění s postižením drobných kloubů zápěstí, pro zajištění fyziologického postavení v zápěstí při radiálních parézách. Ortéza je opatřena 1 vyjímatelnou kovovou dlahou, kterou lze dotvarovat. Pravé nebo levé provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ORTEZA ERGON ZAPESTI PLUS

varianty / velikosti:
kód vzp: 140639

cena: 349.13 Kč
ks info


11820
ORTÉZA ZÁPĚSTÍ KARPEX

Léčebná pomůcka se dvěmi kovovými planžetami, další z upevnění zajišťují přídavné pásky. Určena k fixaci karpální oblasti při kostních, vazivových a svalových poraněních, při zánětech šlach, revmatické artritidě a zákrocích na karpálním tunelu. Levé nebo pravé provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ORTEZA ZAPESTI ERGON KARPEX

varianty / velikosti:
kód vzp: 11820

cena: 367.49 Kč
ks info


140638
ORTÉZA ZÁPĚSTÍ NEO

Ortéza v délce 17 cm je určena k fixaci a stabilizaci zápěstí po kontuzích a distorzi, k doléčení po úrazech a operacích v oblasti zápěstí, při entézopatiích, pro zklidnění syndromu karpálního tunelu. Při degenerativním a revmatickém onemocnění s postižením drobných kloubů zápěstí , pro zajištění fyziologického postavení v zápěstí při radiálních parézách. Ortéza je opatřena 1 vyjímatelnou kovovou dlahou, kterou lze dotvarovat. Pravé nebo levé provedení.

Velikostní tabulka:

velikostní tabulka

X

ORTEZA ZAPESTI NEO

varianty / velikosti:
kód vzp: 140638

cena: 349.13 Kč
ks infoBylo nalezeno 6 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 6

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.