Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Měřič alkoholu

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


BAL.1KS DIGITALNI
cena: 3500.00 Kč
ks info
Digitální detektor alkoholu v dechu CA 2000 je moderní elektronický přístroj pro orientační stanovení obsahu alkoholu v krvi na základě dechové zkoušky, který nalezne uplatnění zejména při kontrole schopnosti ( vlastní či jiných osob ) k řízení motorového vozidla, dodržování pracovní kázně apod. Jde o mokroelektronický analyzátor, zkonstruovaný k určení přítomnosti alkoholu v dechu testované osoby. Přístroj využívá moderní metodu zjištování alkoholu v dechu s využitím elektroniky a vyznačuje se nejen vynikajícími funkčními vlastnostmi, ale i ekonomikou provozu . Ke své činnosti totiž nevyžaduje žádné jednorázové náplně apod. a měří tedy prakticky zdarma.
Přístroj se ovládá jediným tlačítkem, obsluha je tedy velmi jednoduchá.
Tento nový typ dechového analyzátoru má rozšířený měřicí rozsah až do 4 %.
Přístroj je vybaven zvukovou signalizaci počátku a konce foukání, indikací nízkého napětí baterie a zvláštním výstražným signálem při naměřené úrovni alkoholu vyšší než 0,5%.
X
BAL.10KS
cena: 42.00 Kč
ks info
příslušenství k měřiči alkoholu CA 2000,sada 10ks náustku.
X
BAL.10KS
cena: 260.00 Kč
ks info
Detekční souprava slouží pro orientační zjišťování alkoholu ve vydechovaném vzduchu, zejména ke zjištění zbytkového alkoholu. Souprava se skládá z deseti skleněných detekčních trubiček, které mají plastové zátky (není nutné ulamování konců trubičky), náustků, odměrného sáčku na množství profouknutého vzduchu. Trubičky jsou baleny po jedné v samoobslužném sáčku. Podle intenzity červeného zabarvení náplně trubičky se orientačně zjistí množství alkoholu v tělě.
X

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.