Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Inhalátory

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


Bylo nalezeno 13 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 13


18261
Tento tichý přístroj pro aerosolovou terapii s moderní a lehkou konstrukci je vhodným zařízením pro použití v ambulancích i v domácnosti .
Jednotka je vyrobena z kvalitních plastů odolných proti nárazu .
Inhalátor Easyneb představuje nejmodernější zařízení v aerosolové terapii. Jeho činnost je založena na zmlžování léku ultazvukem . Průměr částic mlhoviny se pohybuje od 0,2 do 10 mikronů podle regulace průtoků vzduchu . Z toho důvodu může být uspěšně používan pro léčbu celého respiračního traktu včetně plícních sklípků. Zaručena je tedy vysoká úroven terapeutické účinnosti .

V elegantním kufříku je rovněž umístěno napájení vyhovujicí vysokém bezpečnostnímu standardu .
Moderní technické charakteristiky společně s vysokou úrovni bezpečnosti činí z tohoto přístroje ideální nebulizátor pro použití v domácnosti a obzvláště u děti .
Napájecí napětí 220 V, 50 Hz
X

INHALATOR EASYNEB

BAL.1KS ULTRAZVUK kód vzp: 18261

cena: 2309.00 Kč
ks info


14
Kompresorový nebulizátor pro domácí použití. Lehký a kompaktní, se zabudovaným membránovým kompresorem. Nárazuvzdorný s držadlem pro jednoduché přenášení. Dodáván s přídavnou sadou: nebulizační ampule, dospělá a dětská maska,T díl, náustek, nosní díl, 100 cm dlouhá hadička, 5 náhradních kusů filtru.
X

INHALATOR FAZZINI F-200

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 11601

cena: 1380.00 Kč
ks info


14
Kompresorový nebulizátor pro intenzivní aerosol terapii. Je vybaven výkonným, tichým a spolehlivým pístovým kompresorem. Nárazuvzdorné provedení s velkým vestaveným prostorem na příslušenství spolu se vzduchovým mikrofiltrem jsou přídavným vybavením. Kompletní dodávka obsahuje: nebulizační ampuli, dospělou a dětskou masku,T díl, náustek, nosní díl, 100 cm dlouhou hadičku, 5 náhradních filtrů.
X

INHALATOR FAZZINI F-201+PRISLUS

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 11602

cena: 2350.00 Kč
ks info


65172
Ultarazvukový inhalátor + přislušenství.
X

INHALATOR FAZZINI F-202+PRISLUS

BAL.1KS ULTRAZVUK kód vzp: 10264

cena: 3540.00 Kč
ks info


11683
Mikrokompresor,malý,účinný,součástí je nebulizátor,2ks náustku pro dospělé,nosní nastavec,maska pro dospělé i děti s vylepšeným ventilovým a exhalačním systémem/zaručuje optimální rozložení léčiva v krátkem čase/ + filtry.Napájení universální transformátor,nabíjecí baterie nebo adaptér.
X

INHALATOR MEDEL CLENNY

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 11683

cena: 2499.00 Kč
ks info


14
Kompresorový inhalátor pro domáci použití.Příslušenství je součástí výrobku.Nebulizátor Medel JET BASIC,náustek,nosní nastavec,maska pro dospělé,5 náhradních filtrů.
X

INHALATOR MEDEL FAMILY BLUE

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 78996

cena: 1800.00 Kč
ks info


14
Kompresorový inhalátor pro domáci použití.Příslušenství je součástí výrobku.Nebulizátor Medel JET BASIC,náustek,nosní nastavec,maska pro dospělé,5 náhradních filtrů.Součástí je i brašna.
X

INHALATOR MEDEL FAMILY SILVER

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 78996

cena: 1800.00 Kč
ks info


82741
Kompresorový inhalátor,obsahuje náhradní inhalační soupravu.
X

INHALATOR OMRON C28P COMP AIR

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 82741

cena: 1679.00 Kč
ks info


14
Kompresorový inhalator ,malý přenosný model.Slouží ke zvlhčování horních i dolních cest dýchacích a inhalaci léčiva.V základní výbavě je dětská maska ,maska pro dospělé a nosní inhalační nástavec.Součástí je i přenosná brašna.Příslušenství-akumulátor+nabíječka/není součástí kompletu/
X

INHALATOR OMRON C30 COM.A.ELITE

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 93677

cena: 3213.00 Kč
ks info


140095
Kvalitní kompresorový inhalátor pro celou rodinu.
X

INHALATOR PARI BOY

BAL.1KS KOMPRESOR kód vzp: 140095

cena: 3500.00 Kč
ks info


14
Inhalátor InnoSpire Elegance značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol a výrazně snižuje dobu inhalace léčiva. Splnění těchto cílů je možné díky patentované technologii SideStream.

Inhalátor Elegance značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol, který obsahuje až 78% částic v požadované velikosti 1-5 mikronů (v závislosti na typu použitého léčiva). Tato velikost je ověřena klinickými studiemi jako optimální velikost pro účinnou léčbu.

Inhalátor Elegance značky Philips Respironics zároveň díky patentované technologii Sidestream zvyšují výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracují dobu inhalace z 15 – 17 minut na pouhých 6 – 8 minut.

Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru.Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva.

Přednosti: Využívá prokazatelně účinné SideStream nebulizační technologie Krátká doba inhalace 6 – 8 minut. Určen pro náročný provoz, proto umožňuje využití ve zdravotnických zařízeních i doma

Robustní provedení – výkon a styl v jednom - navržen pro časté použití. Model Elegance, další z řady InnoSpire kompresorových nebulizačních systémů, poskytuje pacientům rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu.

Ověřená nebulizační technologie – model Elegance je kombinován s nebulizačním systémem SideStream k opakovanému použití (světle modrá nádobka). Byla prokázána schopnost nebulizační nádobky SideStream dodávat stále vysokou kvalitu aerosolu. Můžete si být jisti, že pacient bude inhalovat vysoce kvalitní aerosol po celou 12timěsíční dobu životnosti nebulizační nádobky.

Spolehlivé podávání aerosolové léčby, kterému můžete důvěřovat.

Model Elegance je kombinován s vysoce účinnou nebulizační nádobkou SideStream. SideStream je konstruována tak, že pomocí efektu venturiho trubice nasává více vzduchu a tím následně dosahuje: rychlejší aplikace léčiva a zkrácení doby inhalace. Další jedinečností je kosočtverečná stavba trysky minimalizující její opotřebení častým používáním a napomáhá stálé tvorbě vysoce kvalitního aerosolu.

Provozní data: MMAD: 2,9 μm * Podíl jemných částic: 77% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6 – 8 min*

Technická data: El. zdroj: 230V/50Hz, 1 Amp * Max. kompresor. tlak: 317 kPa (46 psig) * Průměrný průtok: 6 l/min @ 69 kPa (10 psig) * Max. průtok: 8 l/min * Ochrana před přehříváním * Hmotnost: 1,5 kg * Rozměry (d x š v): 165 x 165 x 108 mm * Hlučnost: 58 ± 3 dBA

* zdroj výrobce Philips Respironics

Balení obsahuje: kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náústek (vhodný i pro opakované použití), inhalační masku, pouzdro, 4 náhradní filtry. Záruka na kompresor: 3 roky
X

INHALATOR PHILIPS ELEGANCE

BAL.1KS kód vzp: 169605

cena: 2027.00 Kč
ks info


14
Inhalátor kompresorový InnoSpire Essence značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol a výrazně snižuje dobu inhalace léčiva. Splnění těchto cílů je možné díky patentované technologii SideStream.

Inhalátor Innospire Essence vytváří optimální aerosol, který obsahuje až 78% částic v požadované velikosti 1-5 mikronů (v závislosti na typu použitého léčiva). Tato velikost je ověřena klinickými studiemi jako optimální velikost pro účinnou léčbu.

Inhalátor Innospire Essence zároveň díky patentované technologii Sidestream zvyšují výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracují dobu inhalace z 15 – 17 minut na pouhých 6 – 8 minut.

Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru.Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva.

Přednosti: Využívá prokazatelně účinné SideStream nebulizační technologie Krátká doba inhalace 6 – 8 minut. Kompaktní, určen hlavně pro provoz doma

Spolehlivá volba – je-li spolehlivost Váš hlavní požadavek, pak InnoSpire Essence je ta správná volba. Model Essence jako jeden z řady Innospire kompresorových nebulizačních systémů poskytuje rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu. Ověřená nebulizační technologie – model Essence je kombinován s krátkodobě použitelným (tmavě modrý) nebulizačním systémem SideStream k zajištění rychlého podání vysoké kvality aerosolu během krátké doby inhalace. S více než 20-tiletou zkušeností v poskytování aerosolové terapie si můžete být jisti, že poskytuje pacientům neustálou vysokou kvalitu aerosolové léčby.

Spolehlivé podávání aerosolové léčby, kterému můžete důvěřovat Model Essence je kombinován s vysoce účinnou nebulizační nádobkou SideStream. SideStream je konstruována tak, že pomocí efektu venturiho trubice nasává více vzduchu a tím následně dosahuje: rychlejší aplikace léčiva zkrácení doby inhalace. Další jedinečností je kosočtverečn

Provozní data: MMAD (střední průměr částic) 2,9 μm * Podíl jemných částic 77% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6 – 8 min*

Technická data: El. zdroj: 230V/50Hz, 1 A * Max. kompresor. tlak: 317 kPa (46 psig) * Průměrný průtok: 6 l/min @ 10 psig (69 kPa) * Max. průtok: 8 l/min* Ochrana před přehřátím – tepel. pojistka, provoz. teplota 150°C * Hmotnost: 1,5 kg * Rozměry (d x š v): 165 x 165 x 108 mm * Hlučnost: 58 ± 3 dBA

* zdroj výrobce Philips Respironics

Balení obsahuje: kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náustek, inhalační masku, 1 náhradní filtr
X

INHALATOR PHILIPS ESSENCE

BAL.1KS kód vzp: 169604

cena: 1658.00 Kč
ks info


14
Inhalátor kompresorový SAMI značky Philips Respironics vytváří optimální aerosol a výrazně snižuje dobu inhalace léčiva. Splnění těchto cílů je možné díky patentované technologii SideStream.

Inhalátor SAMI vytváří optimální aerosol, který obsahuje až 78% částic v požadované velikosti 1-5 mikronů (v závislosti na typu použitého léčiva). Tato velikost je ověřena klinickými studiemi jako optimální velikost pro účinnou léčbu.

Inhalátor SAMI zároveň díky patentované technologii Sidestream zvyšují výkon z 6 litrů za minutu na 16 litrů za minutu a podstatně tak zkracují dobu inhalace z 15 – 17 minut na pouhých 6 – 8 minut.

Unikátní je i tvar nádobky nebulizátoru. Její speciálně zaoblené dno významně snižuje zbytkový objem léčiva.

Kompresorový nebulizační systém společnosti Philips Respironics v podobě tuleně, určený pro podporu lepší spolupráce dětí v domácí inhalační léčbě. Používá se s ověřeným tryskovým vysokoúčinným nebulizátorem SideStream, vytvářejícím aerosol z roztoku účinné látky k efektivní, rychlé a šetrné domácí léčbě respiračních chorob dětí. Je navržen pro časté použití. Jeho robustní provedení kvalitou odpovídá modelu InnoSpire Elegance. Poskytuje rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu pacientům v nemocnicích i doma.

Maska v podobě želvy Byla navržena pro lepší spolupráci dětí při používání inhalátoru v podobě tuleně. „Želví“ masku je možné používat s oběma nebulizačními systémy – na krátkodobé (tmavě modrý) i opakované použití (světle modrý), který je součástí balení. Použití masky prokazatelně snižuje rozptyl aerosolu do očí a kolem očí. Je vyrobena z měkkého, pružného materiálu, který dobře přilne a pohodlně sedí.

SideStream nebulizátory na krátkodobé či opakované použití Obě varianty je možné použít pro běžně předepisovaná aerosolová léčiva a poskytují rychlou, účinnou a ekonomickou aplikaci léčiva. Obě varianty vynikají jedinečnou venturiho tryskovou technologií doplňující funkci kompresoru a umožňují tak rychlejší aplikaci léčiva a zkrácení doby inhalace.

Provozní data: MMAD (střední průměr částic) 2,9 μm * Podíl jemných částic 78,2% pod 5 μm * Doba inhalace (2,5 ml) 6 – 8 minut

Technická data: El. Zdroj 230 V/ 50 Hz/ 1 A * Ochrana před přehříváním * Průměrný průtok 6 l/min při 10 psig (0,69 bar) * Max.tlak kompresoru 29 – 43,5 psi (2 – 3 bar) * Rozměry (d x š x v) 26,3 x 15,3 x 22,3 cm * Hmotnost 1,6 kg * Provozní režim kontinuální

Balení obahuje: kompresor, nebulizační nádobku, hadičku, náústek (vhodný i pro opakované použití), inhalační masku pro větší a menší děti, pouzdro, 4 náhradní filtry

Záruka na kompresor: 3 roky
X

INHALATOR PHILIPS SAMI

BAL.1KS kód vzp: 169606

cena: 1658.00 Kč
ks infoBylo nalezeno 13 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 13

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Rozvoz po Praze zdarma Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.