Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

RAUSCHER - krytí

Přihlášený uživatel:
nepřihlášenNepřilnavý mastný tyl, připravený k použití. Je napuštěn hydrofobním neutrálním masťovým základem. K šetrnému ošetření plošných ran, popálenin, při radiačním poškození kůže a bércových vředech a pro obvazy po kožních transplantacích nebo v dermatologických indikacích, také po operacích v plastické chirurgii.
Tyl s velkými oky ulehčuje odtok sekretu a zajišťuje dobré větrání rány. Neutrální masťový základ dává možnost dodatečné aplikace lokálních léčiv.
X
80574

KRYTI RAU.LOMATUELL 23314

BAL.1KS 5CMX5CM kód vzp: 80574

cena: 11.92 Kč
ks info


Nepřilnavý mastný tyl, připravený k použití. Je napuštěn hydrofobním neutrálním masťovým základem. K šetrnému ošetření plošných ran, popálenin, při radiačním poškození kůže a bércových vředech a pro obvazy po kožních transplantacích nebo v dermatologických indikacích, také po operacích v plastické chirurgii.
Tyl s velkými oky ulehčuje odtok sekretu a zajišťuje dobré větrání rány. Neutrální masťový základ dává možnost dodatečné aplikace lokálních léčiv.
X
80575

KRYTI RAU.LOMATUELL 23315

BAL.1KS 10CMX10CM kód vzp: 80575

cena: 18.76 Kč
ks info


Krytí rány Solvaline N se skládá z vysoce savé bavlněné vaty, která je na obou stranách pokryta jemně perforovanou polyesterovou fólií, tepelně spojenou s vatou.
Ranné sekrety jsou rychle nasávány přes perforaci polyesterové folie, aniž by se krytí slepilo s ránou. To urychluje hojení a umožňuje atraumatickou výměnu obvazů.
Pro svoje pokrytí fólií na horní i dolní straně může být Solvaline N pokládáno na ránu oběma stranami. Chyby v použití jsou prakticky vyloučeny, to činí použití Solvaline N bezpečné - a pacienti i uživatelé jsou spokojení
X
162

KRYTI RAU.SOLVALINE N S.23231

BAL.1KS 10CMX10CM kód vzp: 80700

cena: 7.88 Kč
ks info


Obvaz z přírodních alginátových vláken s vysokou absorpční schopností k ošetření silně secernujicích ran jako ulcera , dekubity a čerstvé odběry kožních stěpů i pro infikované rány .
V exudatu obsažené bakterie jsou vázany gelem . Rána je pod Suprasorbem A trvale vlhká , epitel se může dobře vyvíjet , díky optimálnímu mikroklimatu je urychleno hojení rány .
Suprasorb A se nepřilepí na ránu , proto není nová tkan při výměně krytí poraněna a hojení není přerušeno . Vysoká absorpční kapacita dovoluje výměnu ve větších časových odstupech , kalcium - alginátový obvaz může zůstat na ráně - podle typu rány a stupně sekrece - až 7 dní .
Hluboké rány jsou ošetřovány Suprasorbem A-tamponádou

Suprasorb A vytváří při kontaktu s exsudátem nebo krví gel . lonty Na+ obsažené v exsudátu jsou absorbovaný alginátem a ionty Ca++ transportovány zpět do tkáně . Při tomto procesu dochází k bobtnání a tím optimálnímu přizpůsobení Suprasorbu A konturám rány .
X
80429

KRYTI RAU.SUPRASORB A KALCIOVE

BAL.1KS 30CM kód vzp: 80429

cena: 211.42 Kč
ks info


Tenký transparentní polyuretanový film zaručuje optimální vlhké prostředí rány a umožňuje současně únik vodní pary
Velmi tenká membrána brání proniknutí mikroorganismů při současném zachování vlhkosti.
Indikace:
Suprasorb F je určen k pooperačnímu ošetření ran, pro povrchové, slabě secernující rány, především také k ochraně čerstvého epitelu u ran, které až do zhojení potřebují vlhké prostředí, např. ulcus cruris venosum v reparační fázi.
Spolehlivá možnost vizuální kontroly i při použití k fixaci kanyl, infuzních katetrů nebo drénů
Suprasorb F může být použít jako fixace pro Suprasorb A, G nebo C
X
80694

KRYTI RAU.SUPRASORB F.

BAL.10KS 10X12CM kód vzp: 80694

cena: 337.90 Kč
ks info
zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.