Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Výsledek hledání - uzneklouzu

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen

Bylo nalezeno 5 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 5


308
Násadce protiskluzové k holím a berlím :
** Zajištují bezpečnou chůzi při náledí a ve sněhu
**Vyrobeny z nerezové oceli
** Použití na všechny běžné typy holí a berlí
** Možnost odklopení pomocí pojistného kolíku .
X

NASADEC NA HUL PROTISKL.NEREZ

BAL.1KS 5HROTU ODKL

cena: 120.00 Kč
Zařazeno v: PATRON
ks info


269
Protiskluzové návleky CITY track

Jen do vyprodání zásob

Speciální protiskluzové návleky CITY track na obuv. Nesmeky Vertiga City track jsou ideální v zimě na zasněžené nebo zledovatělé cesty nebo chodníky a po zbytek roku na písek a mokrou trávu. Speciální systém hrotů je testován pro chůzi na ledu, sněhu, písku a mokré trávě.

Nesmeky City track mají na spodní straně 10 ocelových hrotů, v přední části 6 a v zadní 4, které poskytují lepší přilnavost a trakci.

Jednoduché použití: návleky jsou z elastického materiálu ( silikonu ), takže je jednoduše navlékněte na všechny druhy bot. V balení i nepromokavý obal, do kterého je uložíte a vejdou se do kapsy kabátu, bundy, kalhot i do kabelky.

Výrobek je certifikován notifikovanou evropskou zkušebnou FIOH
jako Certifikovaný osobní ochranný prostředek ( OOP)


Velikostní tabulka:
velikostní tabulka

certifikat
X

NAVLEK PROTISKLUZOVY CITY TRACK

varianty / velikosti:


cena: 339.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks info


269
080 | NESMEKY MAGIC

Nesmeky Magic Spiker jsou vyrobeny z pryžového materiálu v kombinaci s pěti kovovými hroty. Slouží jako ochranná pomůcka při namrzlém, kluzkém nebo zledovatělém povrchu, kde poskytují účinnou ochranu proti uklouznutí. Pryžový materiál umožňuje snadné a rychlé nasazení. Pryžové výstupky mezi hroty usnadňují i chůzi po tvrdé dlažbě. Navléká se na obuv směrem od špičky na patu a je konstruován tak, aby po navlečení na obuv nesklouzl. Z důvodů různých typů obuvi doporučujeme vyzkoušet vybranou velikost. Vhodný je pro vycházkovou i sportovní obuv.

velikosti:
S(31-34) M(35-39) L(40-45) XL(46-50)

Balení:
1 pár
X

NESMEKY S+V 080 MAGIC

varianty / velikosti:


cena: 190.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks info


269
081 | NESMEKY MINI

IDEÁLNÍ NA ZLEDOVAŤELÉ MĚSTSKÉ CHODNÍKY

Ochranná pomůcka při namrzlém, kluzkém zledovatělém povrchu. Nasazují se na přední část obuvi. Připevňují se páskem provlečeným kovovým očkem + suchý zip. Pro jejich minimální velikost a rychlé a snadné nasazení na obuv jsou praktickou pomůckou do kapsy i kabelky v zimním období. Univerzální velikost i použití pro pravou a levou nohu.

Velikosti:
univerzální

Balení:
1 pár
X

NESMEKY S+V 081 MINI

PAR VEL.UNI

cena: 150.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks info


269
082 | Nesmeky MAXI

Ochranná pomůcka při namrzlém, kluzkém zledovatělém povrchu. Poskytují velmi účinnou ochranu proti uklouznutí na celé ploše podrážky v kombinaci dvou protiskluzných systémů. Využívají se především na sportovní obuv vhodné jsou i na běžné typy obuvi. Pryžový materiál v kombinaci s kovovými hroty umožňuje snadné a rychlé nasazení. Z důvodů různých typů obuvi doporučujeme vyzkoušet vybranou velikost. Univerzální pro pravou i levou nohu.

Velikosti:
S(35-38), M(39-41), L(42-44), XL(45-47)

Balení:
1 pár
X

NESMEKY S+V 082 MAXI

varianty / velikosti:


cena: 285.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks infoBylo nalezeno 5 záznamů.
Zobrazuji záznamy 1 až 5

zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Rozvoz po Praze zdarma Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.