Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


MENU

Výsledek hledání - track

Přihlášený uživatel:
nepřihlášen


269
Protiskluzové návleky CITY track

Jen do vyprodání zásob

Speciální protiskluzové návleky CITY track na obuv. Nesmeky Vertiga City track jsou ideální v zimě na zasněžené nebo zledovatělé cesty nebo chodníky a po zbytek roku na písek a mokrou trávu. Speciální systém hrotů je testován pro chůzi na ledu, sněhu, písku a mokré trávě.

Nesmeky City track mají na spodní straně 10 ocelových hrotů, v přední části 6 a v zadní 4, které poskytují lepší přilnavost a trakci.

Jednoduché použití: návleky jsou z elastického materiálu ( silikonu ), takže je jednoduše navlékněte na všechny druhy bot. V balení i nepromokavý obal, do kterého je uložíte a vejdou se do kapsy kabátu, bundy, kalhot i do kabelky.

Výrobek je certifikován notifikovanou evropskou zkušebnou FIOH
jako Certifikovaný osobní ochranný prostředek ( OOP)


Velikostní tabulka:
velikostní tabulka

certifikat
X

NAVLEK PROTISKLUZOVY CITY TRACK

varianty / velikosti:


cena: 339.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks info


269
Protiskluzové návleky ICE track

Jen do vyprodání zásob

Protiskluzové návleky elastické s bodci na řetězu.

Bodce jsou nerezové s tepelně zpracovaným povrchem, řetězy z vysoce kvalitní oceli s vysokou kvalitou kroucení.
Navlečou se se snadno přes obuv; sotva viditelné na botě a vždy po ruce, protože si je můžete uložit ve Vaší kabelce nebo kapse v dodávaném ochranném obalu.
ICE TRACK je určen pro použití na zasněžené a zledovatělé plochy.

Výrobek je certifikován notifikovanou evropskou zkušebnou FIOH
jako Certifikovaný osobní ochranný prostředek ( OOP)


Velikostní tabulka:
velikostní tabulka

certifikat
X

NAVLEK PROTISKLUZOVY ICE TRACK

varianty / velikosti:


cena: 990.00 Kč
Zařazeno v: Návleky na obuv protiskluzové
ks infozdravotnické potřeby zdravotnické potřeby zdravotnické potřeby sportovní podprsenky Anita Varomed - speciální perfektní obuv Polohování pacientů zdravanoha.eu Rozvoz po Praze zdarma Maxis top logo sphere Najdete nás na facebooku zpeliska logo Protiskluzové návleky na obuv - METODIKA PŘEDEPISOVÁNÍ ZP NA POUKAZ 01 - OBVAZOVÝ MATERIÁL, NÁPLASTI 02 - POMŮCKY PRO INKONTINENTNÍ 03 - POMŮCKY STOMICKÉ 04 - ORTOPEDICKO PROTETICKÉ POMŮCKY SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÉ 06 - KOMPRESNÍ PUNČOCHY A NÁVLEKY 07 - VOZÍKY INVALIDNÍ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ 10 - POMŮCKY RESPIRAČNÍ A INHALAČNÍ 11 - POMŮCKY PRO DIABETIKY 12 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ 13 - DÁLE NESPECIFIKOVANÉ POMŮCKY 14 - KOMPENZAČNÍ POMŮCKY PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ 16 - OBUV ORTOPEDICKÁ 17 - POMŮCKY PRO LARYNGEKTOMOVANÉ

© Zdravotnické prodejny ELIŠKA s. r. o.
Provozovatel: Zdravotnické prodejny ELIŠKA s.r.o., IČ: 26694441, sídlem Husinec, Řež 47, okres Praha-východ, PSČ: 250 68,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod vložkou C, číslo 87820.